Xbox36 RGH 2.0 - Oldal 9 - Fórum
A Játék erőssé,és kitartóvá tesz!Ne gondolkodj,csak játssz!                                                                                                                                                                                     
        Böngésző:    Verz.:    IP Cím:54.205.8.87                            Péntek, 2016-12-02
Minden ami Xbox/360/ONE/PS3...                
[ Új üzenetek · Tagok · Fórumszabályzat · Keresés · RSS ]
Oldal 9 / 9«12789
Fórum » Fórumok » Xbox360 » Xbox36 RGH 2.0 (Ide mindent az új RGH-val kapcsolatban...)
Xbox36 RGH 2.0
f3l4_Dátum: Szerda, 2016-07-06, 19:53:22 | Üzenet # 121
Közlegény
Csoport: Felhasználók
Üzenetek: 1
Hírnév: 0
Állapot: Offline
Üdv mindenkinek! Van egy kis gondom. A gyári nandal tökéletesen elindul az Xbox-om viszont a J-Runnerrel felprogramozott CoolRunner Rev C ghipet "A" opcióval amikor felforrasztom az alaplapra a TX leírása szerint akkor valamiért nem indul el a Xell... "nincs jel" felirat vár a monitoron. Jasper 256MB alaplap.(Hozzá kell tegyem ezt az apróságot: a CoolRunner-en ugye le kell venni két kis apró valamit az RGH2-höz...le is vettem de picit elszerencsétlenkedtem a forrasztást így picit mintha összeérne 2 pontban a leszedett kis pöcök helye és egy másik kis forrasztási hely. Annyira apró h nem tudom eldönteni összeér-e. Ez okozhatja a gondot HA esetleg összeér?) Fontos lenne. Szeretném megcsinálni. Ha valaki esetleg tudna megoldásokat akkor kérem írjon. Jajj még egy utolsó kérdés... cpu reset kábel...az árnyékolt kábel GND részét, azt ami az alaplap felé néz azt össze kell kötni a belső érrel és úgy beforrasztani vagy annak nem szabad hozzáérni a belső érhez? Én úgy csináltam, hogy ne érjen hozzá. Ugye a chip felőli részen a belső ér megy a "D" forrasztási pontra és ebből külön (úgy hogy nem ér hozzá a "D" forrponthoz) jön ki a GND és csatlakozik a fémvázhoz csak így bennem felmerül h mi értelme? Vagy jól csináltam?

Fórum » Fórumok » Xbox360 » Xbox36 RGH 2.0 (Ide mindent az új RGH-val kapcsolatban...)
Oldal 9 / 9«12789
Keresés:

Copyright olivagyok360 © 2016

Бесплатный конструктор сайтов - uCoz