A Játék erőssé,és kitartóvá tesz!Ne gondolkodj,csak játssz!                                                                                                                                                                                     
        Böngésző:    Verz.:    IP Cím:3.17.6.75                            Kedd, 2024-04-23
Minden ami Xbox/360/ONE/PS3...                
[ Új üzenetek · Tagok · Fórumszabályzat · Keresés · RSS ]
Fórum » Fórumok » Xbox360 » FSD3+Dashlauch Témák.... (Minden ami FSD3-al kapcsolatos.....)
FSD3+Dashlauch Témák....
heineken0715Dátum: Péntek, 2016-01-01, 20:16:35 | Üzenet # 271
Közlegény
Csoport: Felhasználók
Üzenetek: 1
Hírnév: 0
Állapot: Offline
sziasztok segitséget szeretnék kérni töletek .. miért van az hogy a külsö hdd rá dugom  a gépre és megjelenik minden játék  de.... 3-4szer biggrin hogyan tudom ezt korigálni ???
 
JanekDátum: Szombat, 2016-01-02, 11:19:37 | Üzenet # 272
Ezredes
Csoport: Felhasználók
Üzenetek: 217
Hírnév: 2
Állapot: Offline
Szia!

heineken0715

Röviden tömören,ne adj neki elérési útvonalat,és nem fog megjelenni több esetbe.Csak szimplán Default.xex formátumúakat rakj rá és a Default.xex-el futtasd!A God-osakat pedig a belső hdd-re másold!
 
gyuricilinDátum: Kedd, 2016-03-15, 08:03:27 | Üzenet # 273
Közlegény
Csoport: Felhasználók
Üzenetek: 3
Hírnév: 0
Állapot: Offline
Sziasztok!
 
 
Több dologban kérnék segítséget (XBOX 360 RGH).
1.       alaunch.ini-ben rosszul adtam meg a default.xex útvonalát. Nem is indult el az
FSD. Viszont a hagyományos Dash-ban, valamint az Xbox gomb megnyomása után
előjövő xbox guide menüben sem találok fájlkezelőt, amivel le tudnám cserélni a
hibás ini-t.
Van erre valami megoldás?

2.       Adash verziószáma 2.0.16537, a kinectet sikerült felismertetni vele, de
próbáltam (FAT32-es) pendrive segítségével frissíteni, de miután elkezdi a
frissítést a következő üzenetet kapom: Status code
4099-40A3-1600-2446-C810_1004.
 
Előre is köszi a segítséget (szerintem még felmerül pár
kérdés). Természetesen nagyon kezdő vagyok az xbox világában J.
 
JanekDátum: Csütörtök, 2016-03-24, 16:16:24 | Üzenet # 274
Ezredes
Csoport: Felhasználók
Üzenetek: 217
Hírnév: 2
Állapot: Offline
Szia!

gyuricilin

A legegyszerűbb módja "számodra",ha újra feltelepíted a FSD.És utána a Dashlauncht.A dashlaunc-ba beállítod hogy az fsd botoljon be,és mentés.A frisítést pedig leszeded,a te kernel verziódnak megfelelőt.És átnevezed erre:$$ystemUpdate.
Fat32-re formázott pen-re rá teszed,berakod a konzolodba,Fájlkezelő-Dashlaunch-installer-default.xex.És fel is alája a frissítést.Ha mégsem tenné,akkor megnyitod a $$ystemUpdate mapát,és abba találsz 1-BiometricSetup.xex-fájlt és A-val indítod.
 
gyuricilinDátum: Csütörtök, 2016-03-24, 18:18:34 | Üzenet # 275
Közlegény
Csoport: Felhasználók
Üzenetek: 3
Hírnév: 0
Állapot: Offline
Szia Janek!

Köszönöm a segítséget!

Már lemondtam arról, hogy kapok választ (ezért duplán jól esett válaszod), és ráadásul egy kislánynak, húsvéti ajándéknak csinálom az xbox+kinect együttest.
Természetesen tovább bújtam a google világát, és találtam egy megoldást. Ugyanaz volt amit Te is javasoltál, telepíteni egy új FSD-t. 
Rádugtam egy külső rack-et, CD-re kiírtam az FSD3-at, majd így teleptettem újra. Az eljárást siker koronázta (a kernel verzió: 2.0.16537 és szépen látja a kinect-et).

Az idő rövidsége miatt frissíteni most még nem mertem, de később még visszatérek rá.

Viszont szeretnék még egy dologban segítséget kérni.
Találtam egy játékot (Dance), ami a kicsomagolás után csak egy xex fájt tartalmaz, míg a többi játék betű-szám keverék könyvtárak alatt csomó data fájt. Mit kell csinálnom, hogy fel tudjam rakni a rack-ra a megfelelő struktúrába?

Ui. a systemupdate könyvtárat szándékosan két $ jellel írtad (mert a hivatalos frissítéseken csak egy van)?

Köszi

Gyuricilin
 
JanekDátum: Szombat, 2016-03-26, 18:57:10 | Üzenet # 276
Ezredes
Csoport: Felhasználók
Üzenetek: 217
Hírnév: 2
Állapot: Offline
Szia!

gyuricilin

Örülök hogy sikerült.

Az a game valszeg hibásan rakták fel,mindig iso-ba töltsd le őket,és a ExisoGuidal alakítsd át!

http://www.gamestorrents.com/juegos-xbox360-bittorrent.html

Igen szándékosan írtam a $$ystemUpdate, ahogy írtam is át kell nevezned erre. wink
 
gyuricilinDátum: Péntek, 2016-04-01, 18:17:03 | Üzenet # 277
Közlegény
Csoport: Felhasználók
Üzenetek: 3
Hírnév: 0
Állapot: Offline
Szia Janek!
Köszönöm a segítséget!
 
JanekDátum: Péntek, 2016-04-01, 18:26:16 | Üzenet # 278
Ezredes
Csoport: Felhasználók
Üzenetek: 217
Hírnév: 2
Állapot: Offline
Igazán nincs mit! wink
 
Fórum » Fórumok » Xbox360 » FSD3+Dashlauch Témák.... (Minden ami FSD3-al kapcsolatos.....)
Keresés:

Copyright olivagyok360 © 2024

Бесплатный конструктор сайтов - uCoz