A Játék erőssé,és kitartóvá tesz!Ne gondolkodj,csak játssz!                                                                                                                                                                                     
        Böngésző:    Verz.:    IP Cím:18.218.184.214                            Csütörtök, 2024-04-18
Minden ami Xbox/360/ONE/PS3...                
[ Új üzenetek · Tagok · Fórumszabályzat · Keresés · RSS ]
Fórum » Fórumok » Xbox360 » Corona RGH... (Minden ami a Corona RGH-val kapcsolatos...)
Corona RGH...
versumDátum: Szerda, 2016-10-05, 14:10:37 | Üzenet # 61
Közlegény
Csoport: Felhasználók
Üzenetek: 2
Hírnév: 0
Állapot: Offline
olivagyok360 Sziasztok. Él még a fórum vagy az oldal? RGH- val kapcsolatba szeretnék kérdezni, ha még vagytok meghagynám az email címem és szeretnék segítséget kérni. Köszönöm , Szép napot .  versum@freemail.hu
 
JanekDátum: Csütörtök, 2016-10-06, 15:50:58 | Üzenet # 62
Ezredes
Csoport: Felhasználók
Üzenetek: 217
Hírnév: 2
Állapot: Offline
Persze hogy él.
 
versumDátum: Péntek, 2017-09-08, 10:08:14 | Üzenet # 63
Közlegény
Csoport: Felhasználók
Üzenetek: 2
Hírnév: 0
Állapot: Offline
Sziasztok, tudnátok segíteni? Került hozzám egy gép x360 slim trinity amin tönkretették az xcgpu-t , levettem, majd feltettem helyette egy másik xcgpu-t. Nyílván nem indul így el a gép. Kiolvastam a nandont,csináltam hozzá ecc-t majd beírtam a nandba. Xell szépen elindul de hibát ír a dvd kulcsra, de kinyertem a cpu kulcsot. Kérdés az lenne, hogy innentől tovább merre? Hisz ez nem egy normál rgh folyamat ami hamar meglenne. Esetleg valakinek, ötlet? Segítség? Köszönöm. Szép napot.
 
Fórum » Fórumok » Xbox360 » Corona RGH... (Minden ami a Corona RGH-val kapcsolatos...)
Keresés:

Copyright olivagyok360 © 2024

Бесплатный конструктор сайтов - uCoz