A Játék erőssé,és kitartóvá tesz!Ne gondolkodj,csak játssz!                                                                                                                                                                                     
        Böngésző:    Verz.:    IP Cím:44.214.106.184                            Péntek, 2024-03-29
Minden ami Xbox/360/ONE/PS3...                
[ Új üzenetek · Tagok · Fórumszabályzat · Keresés · RSS ]
  • Oldal 7 / 7
  • «
  • 1
  • 2
  • 5
  • 6
  • 7
Fórum » Fórumok » Xbox360 » XGD3 Backup Készítés (Ide mindent a témával kapcsolatban.....)
XGD3 Backup Készítés
dominik16Dátum: Csütörtök, 2015-05-14, 13:31:53 | Üzenet # 91
Közlegény
Csoport: Felhasználók
Üzenetek: 1
Hírnév: 0
Állapot: Offline
olivagyok360, Hello, lenne egy kérdésem.Szeretném kiírni a fifa 15-öt xboxra es probaltam azzal a modszerell amit itt tettél közzé az oldalon és tobb mas modszerrel is de egyszerűen nem megy, állandoan a menüben kidobja hogy ´´unreadable disc´´.Van két DVD írom : [TSSTcorpCDDVDW SN-208AB TO04] éd egy iHAS Liteon 124 F mind a kéttővel probáltam már es eggyikkel sem sikerult es termeszetesen Verbatim DLre irom ki a játékot és a LT3 flash van a boxomon .Szeretném a segítségedet kérni hogy mi lehet a gond.A válaszodat előre is köszönöm.(Ha valamit nem jol irtam bocsi de felvidéki vagyok). smile
 
Fórum » Fórumok » Xbox360 » XGD3 Backup Készítés (Ide mindent a témával kapcsolatban.....)
  • Oldal 7 / 7
  • «
  • 1
  • 2
  • 5
  • 6
  • 7
Keresés:

Copyright olivagyok360 © 2024

Бесплатный конструктор сайтов - uCoz