A Játék erőssé,és kitartóvá tesz!Ne gondolkodj,csak játssz!                                                                                                                                                                                     
        Böngésző:    Verz.:    IP Cím:18.116.63.174                            Csütörtök, 2024-04-25
Minden ami Xbox/360/ONE/PS3...                
[ Új üzenetek · Tagok · Fórumszabályzat · Keresés · RSS ]
Fórum » Fórumok » Xbox360 » Xbox360 Játékok (Tapasztalatok,trükkök,Tippek....)
Xbox360 Játékok
ridziDátum: Csütörtök, 2014-04-24, 11:05:06 | Üzenet # 136
Csoport: Töröltek





Mitya, szia,heló..megint én....az lenne a kérdésem h én lennék ilyen hülye vagy nem tudom...valaki árulja már el mert hülyét kapok!!!!letöltöttem a fifa 14-et immár kb 16x mindig külömböző helyről volt h  1helyen három változatban volt...ott is mind a hármat letöltöttem nem létezik hely ahonnan nem szedtem le...most utoljára magyar nyelven is......de még mindig ott vagyok h egyszerüen a kezdő rugáson kívül semmit nem enged....nem akarom elhinni h mindig a demot töltöttem le 16x..nem létezik....menedzser modba is kiválasztok mindent csapat
ot mindent erre nincs is olyan lehetőség h elinduljon a meccs,csak szimuláció van.....egyszerüen nem értem..enyire hülye lennék h nem tudok elindítani egy játékot......bármire nyomok azt íírja válasszak profilt kiválasztom erre azt írja jelentkezzek be az xbox live szolgáltatásba és az EA szerverekre.........ettől meg lehet bolondulni.....nem létezik hely ahonnan nem szedtem le...nem értem???megöszönném ha valami tanácsot kaphatnék....azt se bánom ha lehülyéztek csak valaki mondjon valamit mert rohadtul nem értem!!!köszi!!!
 
MityaDátum: Csütörtök, 2014-04-24, 12:47:34 | Üzenet # 137
Vezér-őrnagy
Csoport: Adminisztrátorok
Üzenetek: 228
Hírnév: 19
Állapot: Offline
ridzi, Mekkora méretű az a mappa amit letöltöttél ?
 
ridziDátum: Csütörtök, 2014-04-24, 13:04:54 | Üzenet # 138
Csoport: Töröltek





MityaMitya, most amit utoljára az good-ban van így jött le 6,16giga........amiket meg elötte azokat image browserrel csomagoltam azok is kb ilyen méretüek 6-7giga között...........
 
MityaDátum: Csütörtök, 2014-04-24, 13:08:07 | Üzenet # 139
Vezér-őrnagy
Csoport: Adminisztrátorok
Üzenetek: 228
Hírnév: 19
Állapot: Offline
Próbálj meg letölteni hozzá TU-t.
 
ridziDátum: Csütörtök, 2014-04-24, 16:02:56 | Üzenet # 140
Csoport: Töröltek





Mitya, oké köszi megpróbálom....

Hozzáadva (2014-04-24, 16:02:56)
---------------------------------------------
Mitya, heló..probáltam a fifához tukat..semmi ugyan az azt irja a játék menüjébe akárhová megyek h jelentkezzek be a szerverekhez...csak a kezdőrugásnál nem....de egyébként most raktam fel a titanfall-t az is ugyan ezt csinálja.....nem inditja el hasonló szöveget ír...nem lehet h nekem maga a gépemet kéne frissiteni vagy a dasht.....leht h hülyeséget mondtam csak másra nem tudok gondolni.....

 
MityaDátum: Csütörtök, 2014-04-24, 16:16:32 | Üzenet # 141
Vezér-őrnagy
Csoport: Adminisztrátorok
Üzenetek: 228
Hírnév: 19
Állapot: Offline
A Titanfall az csak multis játék, nincs benne offline kampány. Így nem lehet játszani vele JTAG/RGH géppel. 

Nem értem, nálam működik a FIFA14.
 
ridziDátum: Csütörtök, 2014-04-24, 16:28:27 | Üzenet # 142
Csoport: Töröltek





Mitya, nem tudom azt írja jelentkezzek be az EA szervereihez....ez mit jelenthet?passz!
 
MityaDátum: Péntek, 2014-04-25, 09:51:55 | Üzenet # 143
Vezér-őrnagy
Csoport: Adminisztrátorok
Üzenetek: 228
Hírnév: 19
Állapot: Offline
Ez melyik FIFA a FIFA14 vagy a FIFA14 World Cup ? 

Leírom nekem, hogy néz ki az indítás. Én a FIFA14 kolo verziót szedtem le. GAMEID: 454109C3
1. Bejelentkeztem mielőtt elindítottam volna.
2. Magyarra állítottam
3.START gomb-> bejön a bejelentkezés -> rámegyek a profilra
4. Kiírja h "Profil" csatalakozik az EA szerveire -> neméri el -> OK (A gomb)
5. Bejön a tárhely választó -> kiválasztottam
6. Automatikus mentés -> OK
7. Elindul a játék

Ezután RB LB gombokkal lehet váltani az oldalakat. A Lejátszás fülön vannak, amikkel még lehet mit kezdeni.
A Football club fül ez teljes mértékben hanyagolható.
 
ridziDátum: Péntek, 2014-04-25, 12:09:14 | Üzenet # 144
Csoport: Töröltek





ez a fifa14.az mit jelent h bejelentkeztél mielött elindítod?mert pont ezt irogatja ki nekem h jelenkezzek be azEa szervereihez....minek hová kéne jelentkezni,nem értem.....amit leírtál pontokba nálam ugyan így mükszik minden csak amikor rányomok bármire a mondjuk profi klubbok  rögtön bejön megint h válasszak profilt kiválasztom erre kiírja csazlakozás az EA szerveire jó csatlakozás utána megint kiíraj be kell jelentkeznem...de hová minek...rányomok h ultimat time ugyan az a helyzet tehát bármire megyek végigzongoráztam az összes pontot mindegyiknél ugyan ez...profil választás kapcsolódás,nem kapcsolodik "ennek a funkciónak az eléréséhez be kell jelentkezned az EA szerveihez"..mindig ez a szöveg..csak kezdőrugásnál nem...nem értem
 
MityaDátum: Péntek, 2014-04-25, 13:21:26 | Üzenet # 145
Vezér-őrnagy
Csoport: Adminisztrátorok
Üzenetek: 228
Hírnév: 19
Állapot: Offline
Igen, mert azok online módok.

Offline módok:
Kezdőrúgás
Karrier
Képesség játékok
stb stb, amiknél nem jön be, hogy csatlakozni akar a szerverekhez
 
ridziDátum: Péntek, 2014-04-25, 15:54:20 | Üzenet # 146
Csoport: Töröltek





Mitya, hidd el nem vagyok hülye tényleg nem enged semmit...bárhová megyek...ilyenek vannak h légy profi,EAsprt aréna,szemtől szembe,meccs előszobák,légy profi játékos,barátságos meccs,stb.ugyan azt csinálja mindegyiknél profil választás aztán ugyan az a bejelentkezős duma...egyedül a képességjátékok meg kezdőrugás...sehol egy bajnokság liga lehetőség...
 
BotondDátum: Csütörtök, 2014-05-22, 21:36:49 | Üzenet # 147
Őrmester
Csoport: Felhasználók
Üzenetek: 20
Hírnév: 0
Állapot: Offline
Sziasztok
Le szedtem a Wolfenstein.The.New.Order és hogy kell neki mind a 4 dvd mer nekem csak 16gb pendrievom van
 
ridziDátum: Szombat, 2014-05-24, 15:07:26 | Üzenet # 148
Csoport: Töröltek





Mitya, SZIASZTOK.....leszedtem végre a várva várt Watch Dogs-ot....és hát persze h nem jó miért is menne,,,,,,,eddig image browserrel csomagoltam minden játékot ami fent van a gépen...ezt is megcsináltam mind kettő dvd-t beraktam a hdd/contect/000....-be....inditáskor hiba üzenet...."Game Error"the game couldn't start.try downloading the game again"....megpróbáltam isogoddal is átalakítva ugyan ez.....szedtem le hozzá tut akkor is......már megint hibás játékot szedtem le?hihetetlen!!?
 
MityaDátum: Szombat, 2014-05-24, 18:18:24 | Üzenet # 149
Vezér-őrnagy
Csoport: Adminisztrátorok
Üzenetek: 228
Hírnév: 19
Állapot: Offline
ridzi, Ezt akkor írja, ki ha valami oknál fogva rosszul kerül fel box-ra. Csomagold ki mindkét DVD-t, tedd egy mappába mindkettőt a default.xex töröld, és a game.xex írd át default.xex-re, ezt másold a gépre.
 
ridziDátum: Szombat, 2014-05-24, 20:44:55 | Üzenet # 150
Csoport: Töröltek





Mitya, na heló...megcsináltam ahogy írtad....most annyi h más szövegű a hibaüzenet...."This game has been updated to an incompazible version."
 
Fórum » Fórumok » Xbox360 » Xbox360 Játékok (Tapasztalatok,trükkök,Tippek....)
Keresés:

Copyright olivagyok360 © 2024

Бесплатный конструктор сайтов - uCoz