A Játék erőssé,és kitartóvá tesz!Ne gondolkodj,csak játssz!                                                                                                                                                                                     
        Böngésző:    Verz.:    IP Cím:54.81.157.133                            Péntek, 2024-03-29
Minden ami Xbox/360/ONE/PS3...                
[ Új üzenetek · Tagok · Fórumszabályzat · Keresés · RSS ]
Fórum » Fórumok » Xbox360 » FSD3+Dashlauch Témák.... (Minden ami FSD3-al kapcsolatos.....)
FSD3+Dashlauch Témák....
olivagyok360Dátum: Szerda, 2013-10-02, 11:46:19 | Üzenet # 166
Főadmin
Csoport: Adminisztrátorok
Üzenetek: 900
Hírnév: 999
Állapot: Offline
Szia,
 
Történt valami előlrelépés az ügyben?


Minden ami xbox360!
 
fefeDátum: Szerda, 2013-10-02, 12:17:09 | Üzenet # 167
Őrmester
Csoport: Felhasználók
Üzenetek: 24
Hírnév: 0
Állapot: Offline
Szia, 

Sajnos még mindig nincs semmi tegnap megint hajnali 2-ig szórakáztam vele smile el is felejtettem a launch.ini-t de ma pótolom.
Most azt találtam ki,hogy xex menu alól teljesen letörlöm az fsd-t és szintén xex alól telepítem. Több ötletem nincs már.

Hozzáadva (2013-10-02, 12:17:09)
---------------------------------------------
Különben ez az egész a gta miatt derült ki,hogy nem megy az ftp. Mielőtt felraktam a gépre a müködő FSD 3 al és ftp-vel akkor még régi dashboard-om volt és így nem indult ela játék.  Rögtön lefrissítettem 16537-re és úgy elindult nxe alól de fsd alatt kilépett fatal-al. Gondoltam,hogy felrakom másképp a játékot ami azóta se sikerül biggrin
Még arra gyanakszom,hogy nem e a dashboard frissítésnél ment el valami?!

 
olivagyok360Dátum: Szerda, 2013-10-02, 12:43:01 | Üzenet # 168
Főadmin
Csoport: Adminisztrátorok
Üzenetek: 900
Hírnév: 999
Állapot: Offline
Tuti,hogy nem.
 
Rakd újra az FSD-t,és a dashlaunch-ot is...
 
FSD törlésnél,ügyelj arra,hogy a Data mappát is töröld,ha mást nem is a tartalmát mindenképpen.
 
Rev.775 FSD a legújabb,és dashlaunchból a 3.1.


Minden ami xbox360!
 
fefeDátum: Szerda, 2013-10-02, 12:47:46 | Üzenet # 169
Őrmester
Csoport: Felhasználók
Üzenetek: 24
Hírnév: 0
Állapot: Offline
Ha az egész FSD mappát kompletten letörlöm az nem gáz ugye?
 
olivagyok360Dátum: Szerda, 2013-10-02, 13:08:33 | Üzenet # 170
Főadmin
Csoport: Adminisztrátorok
Üzenetek: 900
Hírnév: 999
Állapot: Offline
Nem,de arra ügyelj,hogy az újat ugyan oda tedd,mert ha a dashlaunchban elállítod az elérését,akkor nem fogja találni...

Minden ami xbox360!
 
OtciDátum: Szerda, 2013-10-02, 17:03:54 | Üzenet # 171
Közlegény
Csoport: Felhasználók
Üzenetek: 5
Hírnév: 0
Állapot: Offline
Hello!
 
Olvasom az előző hozzászolásokban ill. más oldalakon is, hogy az fsd-t érdemes frissíteni, újratelepíteni.
Nekem régi volt fent ezért felraktam egy újabb és magyar verziót (3.0.775), de csak annyit csináltam, hogy bemásoltam pendriver-röl a régi FSD mappa
mellé a dashlaunchban pedig megattam az újnak az elérési utvanalát, viszont nem volt semmi telepítés és ahogy idáig tapasztaltam működik tökéletesen.
Valamit esetleg kell még vele csinálnom, esetleg a régit törölni vagy akámit... ?
köszi
 
fefeDátum: Szerda, 2013-10-02, 17:20:20 | Üzenet # 172
Őrmester
Csoport: Felhasználók
Üzenetek: 24
Hírnév: 0
Állapot: Offline
Oli

Kész feladtam sad az alábbi linken van a launch.ini-n Ha időd engedni nézd meg légyszíves köszi.

http://data.hu/get/6990058/launch.ini
 
olivagyok360Dátum: Szerda, 2013-10-02, 19:55:38 | Üzenet # 173
Főadmin
Csoport: Adminisztrátorok
Üzenetek: 900
Hírnév: 999
Állapot: Offline
hát ez csak valami nem jó....

hol van az FSD a boxon?


Minden ami xbox360!
 
fefeDátum: Szerda, 2013-10-02, 20:27:51 | Üzenet # 174
Őrmester
Csoport: Felhasználók
Üzenetek: 24
Hírnév: 0
Állapot: Offline
Ha engem kérdel akkor a belső vinyon a freestyle mappában
 
olivagyok360Dátum: Szerda, 2013-10-02, 20:35:22 | Üzenet # 175
Főadmin
Csoport: Adminisztrátorok
Üzenetek: 900
Hírnév: 999
Állapot: Offline
igen,neked próbálok segíteni...

ez legyen a launch.ini a HDD1 Gyökerében,és futtasd le a default.xex-et...(a pirossal kiemelt részt írd át a tiédnek megfelelőre...)

[QuickLaunchButtons]BUT_X = Flash:\dash.xex
Default = Hdd:\Programok\FSD3\default.xex

[Settings]pingpatch = true
contpatch = true
fatalreboot = true
regionspoof = true
dvdexitdash = true
xblaexitdash = true
fatalfreeze = false
nxemini = true
noupdater = false


Minden ami xbox360!
 
fefeDátum: Csütörtök, 2013-10-03, 13:23:10 | Üzenet # 176
Őrmester
Csoport: Felhasználók
Üzenetek: 24
Hírnév: 0
Állapot: Offline
Előre is köszönöm a fáradozásod de sajnos ugyan azt csinálja,sőt előbb megszakad a kapcsolat és úgy,hogy csak újból ugy tudok csatlakozni ha újraindítom az FSD-t.
egyszerűen nem értem eddig semmi baj nem volt, össze kötöttem a pc-vel direktbe és toltam fel a dolgokat.

Hozzáadva (2013-10-02, 21:11:49)
---------------------------------------------
Ja és valamikor újra indítást követően tök más IP címet ad az FSD. Eddig mindig ugyanazon tudtam csatlakozni.

Hozzáadva (2013-10-03, 13:23:10)
---------------------------------------------
Oli!!

Hajnalig addig jutottam,hogy tudtam feltölteni de hibásan meg meg akadozva töltötte fel és ugyan ez letöltésnél is.
Egy olyan kérdésem lenne,hogy a Dashlaunch-ot is le lehet törölni + ami a HDD gyökerében vannak fájlok???? Mert már csak erre tudok gondolni,hogy ott össze akadt valami. Tehát teljesen letörölnék minden könyvtárat a HDD mappából kivéve a játékokat. Vagy ezzel nagy kárt okoznék? Nincs több ötletem bár még annyi hogy nem közvetlen kötöm össze őket hanem rakok egy routert közéjük.

 
olivagyok360Dátum: Csütörtök, 2013-10-03, 14:58:34 | Üzenet # 177
Főadmin
Csoport: Adminisztrátorok
Üzenetek: 900
Hírnév: 999
Állapot: Offline
Én a helyedben formáznám a HDD-t,és előről mindent...

Minden ami xbox360!
 
OtciDátum: Csütörtök, 2013-10-03, 19:30:52 | Üzenet # 178
Közlegény
Csoport: Felhasználók
Üzenetek: 5
Hírnév: 0
Állapot: Offline
Sziasztok!
Lehet hogy hülye a kérdés, de pendrive-rol miért nem lehet játékot felmásolni? Én is FTP-t használok amúgy és én is folyamatosan szívok vele.
hasonlóan fefe-hez egy idő után ledob és csak újra indulás után van ismét kapcsolat, én úgy oldottam meg, hogy nem komplett mappát másolok, mert akkor változóan 10 vagy akár 60%-nál megszakad a kapcsolat hanem külön kijelölök 4-5 filet és úgy másolom fel azután megint 4-5 file másolás....
A G.. 5. részét is csak így sikerült felraknom. először egyben probáltam, de magszakadt utánna külön külön úgy sikerült, én is már kikapcsoltam tűzfalat vírusírtót hátha ott van valami akadály, de semmi.

Hozzáadva (2013-10-03, 19:30:52)
---------------------------------------------
Letöltöttem délután egy 7 giga körüli játékot és próba képpen felraktam a gépre FTP-n és látok csodát hibátlanul felment.
Viszont az elmult 2 hétben elég sok mindent frissítettem a gépemen, tehát valahol nekem ott volt a megoldás, neked fefe meg valahol a frissítésnél ment el.
Amit frissítettem: 
dashboard 16532
MS dash frissítés
dashlaunc 3.08 -nem a legfrissebb de működik
TeamFSD.Freestyle3.0.775-hun
és nem vagyok benne biztos, de szerinetm a launc.ini-ben átírt Oli által megadott file is kulcsfontosságú volt, amit külön kösz.
Nem tudok konkrétan segíteni nem vagyok egy xbox guru csak a saját tapasztalataimból próbálok, remélem össze jön fefe.
otci
 

 
fefeDátum: Csütörtök, 2013-10-03, 20:17:44 | Üzenet # 179
Őrmester
Csoport: Felhasználók
Üzenetek: 24
Hírnév: 0
Állapot: Offline
Idézet (Otci)
Sziasztok! Lehet hogy hülye a kérdés, de pendrive-rol miért nem lehet játékot felmásolni? Én is FTP-t használok amúgy és én is folyamatosan szívok vele.
hasonlóan fefe-hez egy idő után ledob és csak újra indulás után van ismét kapcsolat, én úgy oldottam meg, hogy nem komplett mappát másolok, mert akkor változóan 10 vagy akár 60%-nál megszakad a kapcsolat hanem külön kijelölök 4-5 filet és úgy másolom fel azután megint 4-5 file másolás....
A G.. 5. részét is csak így sikerült felraknom. először egyben probáltam, de magszakadt utánna külön külön úgy sikerült, én is már kikapcsoltam tűzfalat vírusírtót hátha ott van valami akadály, de semmi.

 Nekem is ha darabokban teszem fel akkor hibátlan. Ugyan úgy fritssitettem mint te csak annyi különbséggel,hogy a 3.08 után rögtön rá tettem a 3.10 -est. Egész addig nem volt bajom amig a GT. miatt nem kellett dashboard és dashlaunch-ot frissitenem. Szerintem valami a dashlaunch-nál akadt össze de nagyon.
 
olivagyok360Dátum: Péntek, 2013-10-04, 11:14:32 | Üzenet # 180
Főadmin
Csoport: Adminisztrátorok
Üzenetek: 900
Hírnév: 999
Állapot: Offline
Nagyon érdekes a számomra,hogy többen ilyen gondokkal küzdetek,nem nagyon olvasok ilyen gondokról sehol...nagyon kíváncsi vagyok a megoldásra...érdeklődve várom!

Minden ami xbox360!
 
Fórum » Fórumok » Xbox360 » FSD3+Dashlauch Témák.... (Minden ami FSD3-al kapcsolatos.....)
Keresés:

Copyright olivagyok360 © 2024

Бесплатный конструктор сайтов - uCoz