A Játék erőssé,és kitartóvá tesz!Ne gondolkodj,csak játssz!                                                                                                                                                                                     
        Böngésző:    Verz.:    IP Cím:3.141.24.134                            Szombat, 2024-04-20
Minden ami Xbox/360/ONE/PS3...                
[ Új üzenetek · Tagok · Fórumszabályzat · Keresés · RSS ]
Fórum » Fórumok » Xbox360 » Xbox36 RGH 2.0 (Ide mindent az új RGH-val kapcsolatban...)
Xbox36 RGH 2.0
olivagyok360Dátum: Szerda, 2014-02-12, 22:16:16 | Üzenet # 76
Főadmin
Csoport: Adminisztrátorok
Üzenetek: 900
Hírnév: 999
Állapot: Offline
Szia,

Szerintem felesleges vesződni vele,főoldalon chipkonzol vegyél nála...nem drága,és nem megy az időd vele...


Minden ami xbox360!
 
PolaDátum: Szerda, 2014-02-12, 23:53:35 | Üzenet # 77
Közlegény
Csoport: Felhasználók
Üzenetek: 4
Hírnév: 0
Állapot: Offline
Tisztában vagyok vele hogy potom pénz, csak már megrendeltem  máshonnan, és az még 1-2 hét mire ide ér, a boxot pedig holnap hozzák. Tehát ideiglenesen mindenképpen kell egyet csinálnom.

Hozzáadva (2014-02-12, 23:53:35)
---------------------------------------------
Egyébként azt jól tudom hogy az új xellel már adnak a coronák is képet?

 
olivagyok360Dátum: Csütörtök, 2014-02-13, 20:10:59 | Üzenet # 78
Főadmin
Csoport: Adminisztrátorok
Üzenetek: 900
Hírnév: 999
Állapot: Offline
Szia,

Igen,jól tudod.


Minden ami xbox360!
 
WikingDátum: Csütörtök, 2014-05-01, 12:54:11 | Üzenet # 79
Hadnagy
Csoport: Felhasználók
Üzenetek: 49
Hírnév: 0
Állapot: Offline
Helló! Lenne egy olyan problémám, miszerint adott egy Jasper lap, ráforrasztva egy cr3 lite, és 0 életjel sad Nem hajlandó bekapcsolni a gép... A cr 3-on be vannak kapcsolva illetve forrasztva a szükséges dolgok.
LK1: zárva,
LK2: zárva
LK3: nyitva
LK4: mindenhol nyitva

S2: 1, és 5 be
S4: 4 be

Átnéztem a vezetékeket többször és a forrasztási pontokat, de hibát nem találtam...ha átkapcsolom PRG állásba az oldalsó kapcsolót, akkor bekapcsol a gép,de úgy nem működik ugye a cr3...normál állásban viszont semmi reakció... Mi lehet a hiba oka, illetve mi okozhatja hogy nem kapcsol be?

Időközben rájöttem mi a gond...hipás a cpld...egy másik coolrunnerrel működött....


Az üzenetet módosította: Wiking - Csütörtök, 2014-05-01, 21:24:33
 
olivagyok360Dátum: Csütörtök, 2014-05-08, 09:33:12 | Üzenet # 80
Főadmin
Csoport: Adminisztrátorok
Üzenetek: 900
Hírnév: 999
Állapot: Offline
Bocs,hogy későn,de nekem is ez lett volna a tippem....

Minden ami xbox360!
 
WikingDátum: Péntek, 2014-06-06, 08:56:40 | Üzenet # 81
Hadnagy
Csoport: Felhasználók
Üzenetek: 49
Hírnév: 0
Állapot: Offline
Üdv ismét! Épp egy falcon lapos géppel szenvedek...és eléggé idegölő a mutatvány....de hát ilyen ez a popszakma biggrin
Viszont lenne egy érdekes felvetésem, és kíváncsi lennék mások véleményére ebben!

A felvetés a következő lenne: Mi lenne ha a dashbord update folyamatot nem újabb hanem régebbi dashbordal csináljuk meg? aza Downgrade -elünk.....mégtovább megyek...ugyebár lehetséges a módosított nand tartalomból (rghnand) eredeti nand tartalmat kreálni....Mi történik, ha a downgrade-elt nandból készítünk egy eredeti nandot, majd ezzel elkészítjük az rgh1-et amin pl a Falconlapos gépek sokkal jobban muzsikálnak. Gondolatmenetem szerint kivitelezhető lenne a mutatvány....J-runner meg tudja csinálni a downgrade-et ezt kipróbáltam.... Szóval mi a véleménye a hozzá értőknek?
 
MityaDátum: Péntek, 2014-06-06, 10:12:58 | Üzenet # 82
Vezér-őrnagy
Csoport: Adminisztrátorok
Üzenetek: 228
Hírnév: 19
Állapot: Offline
Ha  14717 vagy magasabb dash van, akkor  split_cb verziója lesz, mint a slimeknek, ezt nem lehet downgradelni single_cb -re, szóval eztán ezeken a gépeken nem működik az RGH1.
 
WikingDátum: Péntek, 2014-06-06, 10:34:48 | Üzenet # 83
Hadnagy
Csoport: Felhasználók
Üzenetek: 49
Hírnév: 0
Állapot: Offline
Ezt tudom, de ez egy szoftveres változás...és ha már ismert minden szükséges adat cpu key stb, akkor miért nem lehetséges egyszerűen egy régebbi nand tartalmat beírva? A cpu key ami egyedivé teszi csak a nandot...vagy tévedek?
 
MityaDátum: Péntek, 2014-06-06, 11:25:09 | Üzenet # 84
Vezér-őrnagy
Csoport: Adminisztrátorok
Üzenetek: 228
Hírnév: 19
Állapot: Offline
Hát ez hardver, ezt foltozták be. Ilyen logikán a alapulva az összes gépet lehetne JTAG-olni is :), de nem lehet.

Hát a CPU key-el titkosít a CPU.  Lényege, hogy van egy chip egy kulccsal letitkosítja az adatokat, amit a processzor kulccsal értelmez. Ez a egyik kulcsból nem számítható ki a másik. Bonyolult matematikával van megoldva. De jelen esetben ez egyedi azonosító is.

Az RGH pont  órajelen alapul. CB az órajelet változtatja. Így ha nem olyan órajelet kap, amivel az RGH1 müködik, akkor nem fog működni. Downgrade-el ezt az órajelet nem lehet visszaállítani.
 
WikingDátum: Vasárnap, 2014-06-08, 18:04:21 | Üzenet # 85
Hadnagy
Csoport: Felhasználók
Üzenetek: 49
Hírnév: 0
Állapot: Offline
Így már kicsit komplexebb a kép.... Egyébként kipróbáltam a dolgot...és meg sem villan a reset ciklust jelző led....ez van sajnos.....
Azért köszönöm az információkat és aq magyarázatot....jó lett volna ha mégis működik... smile

Hozzáadva (2014-06-08, 18:04:21)
---------------------------------------------
Ismételten üdvözlet! Esetleg lenne valakinek valami megoldása, ötlete arra, hogy mi módon lehetne stabilizálni egy Falcon lapos gépet? Kb 3m vezetéket vagdostam már össze, de sosem akar értelmesen bootolni...coolrunner rev: c van beépítve, végzi is a dolgát, de sosem marad stabilan a bootidő... 2 napja sikerült átlagosan 1 perc alatti bootidőket produkálni rajta...este elmentem aludni, reggel meg 3-4 perc volt megint.... Próbáltam házon belül több helyen elvezetve a vezetéket, házon kívül elvezetve, de semmi...2-3szor elindul 30-40mp-en belül aztán 2-3 perc....és nem is megy vissza... Voltak fagyások is, de ezt sikerült orvosolni egy leírásban talált módszerrel.... Napok óta szivat ez a gép, és már semmi ötletem .... HELP PLZ!!!!

 
ridziDátum: Vasárnap, 2014-06-08, 21:31:29 | Üzenet # 86
Csoport: Töröltek





Mitya, SZIA.ELŐSZÖR IS MEGSZERETNÉM KÖSZÖNNI AZT A RENGETEG TÜRELMET ÉS SEGÍTSÉGET AMIT KAPTAM.....és egyépként müködik a wolfeinsten....az volt a gond amit mondtál h az 1-es discet good formátumba kellet tenni és már installálta is.....és még anyit h a tudásodat ezzekkel a dolgokkal kapcsolatban amiket itt nyujtasz mindenkinek....hát ez komolyan minden elismerésem........köszi!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 
MityaDátum: Hétfő, 2014-06-09, 22:46:15 | Üzenet # 87
Vezér-őrnagy
Csoport: Adminisztrátorok
Üzenetek: 228
Hírnév: 19
Állapot: Offline
ridzi, Nincs mit, bármikor a jövőben is szívesen segítünk itt az oldalon :).

Wiking, Sajnos én nem tudok ebben segíteni, valaki csak csak ír rövid időn belül valami megoldást.
 
olivagyok360Dátum: Vasárnap, 2014-07-06, 05:58:53 | Üzenet # 88
Főadmin
Csoport: Adminisztrátorok
Üzenetek: 900
Hírnév: 999
Állapot: Offline
Wiking,
 
Ha RGH2 akkor ez van,törődj bele...sokkal jobb nem lesz...


Minden ami xbox360!
 
JanekDátum: Szombat, 2014-08-02, 08:14:24 | Üzenet # 89
Ezredes
Csoport: Felhasználók
Üzenetek: 217
Hírnév: 2
Állapot: Offline
Sziasztok!

Adott Falcon rgh2-alaplap!Meg csináltam már 1-jó párat de még hasonlóval nem taliztam,ép ezért leírom tapasztalataimat hátha már valaki bele futott ilyen problematikába!

Játékok felmásolása közben vettem észre a problémát FTP-keresztül....ha sokáig áll a kép/változó idő/és nem mozgatom vagyis nem lépegetek a menükbe akkor a kép le fagy,de viszont ha joyal lépegetek jobra ,balra stb,stb-akkor semmi baj!A játékoknál sincs semmi baj teljesen szépen futnak többel leteszteltem!Nandot rengeteget legyártottam több programmal is...de ugyanaz a szitu!HDD-próbáltam többet is a szitu úgyszintén zenész!A fsd3-tökéletesen fel van telepítve szakszerűen nem az elsőt csinálom..még sose volt ezzel bajom!Gyönyörű szépen be bootol rgh2-és falcon alaplaphoz képest!Ja még annyit hozzá tennék hogy a hdd-be van ültetve,mivel nincs külső tok!Ezt is már csináltam 1-jópár darabot,át is néztem a forrasztásokat több soral is de minden ok vele!Közbe szereztem 1-külső tokot hogy teljesen kiszűrjem ezt a hiba jelenséget,kiforaszgattam a hdd-vezetékeket és bele raktam a hdd-ét a külső tokba és ezzel is az a szitu!Háát röviden tömören ennyike! Érdekes és rejtélyes számomra! wacko Minden lehetséges választ megköszönök és kipróbálok ha még azt nem tettem!
 
MityaDátum: Szombat, 2014-08-02, 12:59:59 | Üzenet # 90
Vezér-őrnagy
Csoport: Adminisztrátorok
Üzenetek: 228
Hírnév: 19
Állapot: Offline
Janekhttp://falconfreeze.weebly.com/

Így már próbáltad ?
 
Fórum » Fórumok » Xbox360 » Xbox36 RGH 2.0 (Ide mindent az új RGH-val kapcsolatban...)
Keresés:

Copyright olivagyok360 © 2024

Бесплатный конструктор сайтов - uCoz