A Játék erőssé,és kitartóvá tesz!Ne gondolkodj,csak játssz!                                                                                                                                                                                     
        Böngésző:    Verz.:    IP Cím:3.137.221.163                            Szerda, 2024-04-24
Minden ami Xbox/360/ONE/PS3...                
[ Új üzenetek · Tagok · Fórumszabályzat · Keresés · RSS ]
Fórum » Fórumok » Xbox360 » Xbox36 RGH 2.0 (Ide mindent az új RGH-val kapcsolatban...)
Xbox36 RGH 2.0
JanekDátum: Szombat, 2014-08-02, 14:19:33 | Üzenet # 91
Ezredes
Csoport: Felhasználók
Üzenetek: 217
Hírnév: 2
Állapot: Offline
Szia!

Több beállítása is pl-pontosan ezzel is és semmi a helyzet ugyan az...ez volt a legelső ami a tarsolyomba volt de szintén a probléma fentál!És csakis kimondottan ha áll a kép!Ha játszok vagy a menübe léptetgetek akkor tök jó! Bermuda 3-szög! biggrin Nem is tartanék nagy jelentőséget neki ha az enyém lenne a konzol FZ-vel másolva ha kifagy akkor újra indít....és folytassa onnan ahonnan abbahagyta!De mivel nem az enyém és nem adok ki így konzolt a kezeim közül így hát fontos lenne hogy az patent legyen!Rengeteg mindenen túl vagyok és mind hiába!
 
MityaDátum: Szombat, 2014-08-02, 16:46:32 | Üzenet # 92
Vezér-őrnagy
Csoport: Adminisztrátorok
Üzenetek: 228
Hírnév: 19
Állapot: Offline
Realmodscene-n egy moderátor azt írta, hogy 10x build-olta a NAND-ot és az utolsó verzióval flashelte, és megoldódtak a problémák. Azt írta ne kérdezzék, hogy miért ő se értette. 

Nála is az volt, hogy nem volt kapcsolat a lefagyás és hőmérséklet között.
 
JanekDátum: Szombat, 2014-08-02, 20:04:58 | Üzenet # 93
Ezredes
Csoport: Felhasználók
Üzenetek: 217
Hírnév: 2
Állapot: Offline
Épp most csináltam 1-beállítást és nem akarom elkiabálni de....!Jelenkezem ha jó lett és leírom hogy mely beállítás volt az!Már kezd tele lenni a hócipőm vele! biggrin Teljesen elvagyok havazva itt várnak a gyönyörű slimek! biggrin

Ja és Mitya nagyon szépen köszönöm a segítségedet és igyekezeted!

Hozzáadva (2014-08-02, 20:04:58)
---------------------------------------------
Na akkor a beállításokat leírnám hátha valaki bele szaladna úgyszintén!Jelzem hogy az én esetembe csak így volt hajlandó működni fagyás mentesen!

SMC config!

Power mode:8580
Power Vcs:8553
Mind 2-tő Ana fuse:2


Mindent végigpróbáltam ami csak lehetséges rengeteg nand legyártás minden féle progival stb,stb!De ez bizonyult a stabílnak, rengeteget megnéztem...próbálgattam  így is de volt mikor még a a xbox logónál kifagyott!Minden más beállítás más eredményt hozott!4-óra hószája megy és még mindig stabil!Előtte már a legtöbb amit bírt 20-perc volt!Remélem így is marad! smile

 
MityaDátum: Vasárnap, 2014-08-03, 00:15:41 | Üzenet # 94
Vezér-őrnagy
Csoport: Adminisztrátorok
Üzenetek: 228
Hírnév: 19
Állapot: Offline
Am a phat RGH2 -val sokaknak meggyűlik a baja. Így nagyon hasznos lesz még szerintem. Nézegettem a fórumokat és egész friss topikokban teszik fel a kérdést mi lehet a lefagyás oka, hogyan lehetne orvosolni. (2014.06.07 es topik).  Itt az olivagyok-on tudják majd kinek a nevét kell imába foglalni :D.

Mindenki nevében köszi szépen az infót!
 
JanekDátum: Vasárnap, 2014-08-03, 05:00:00 | Üzenet # 95
Ezredes
Csoport: Felhasználók
Üzenetek: 217
Hírnév: 2
Állapot: Offline
Igen valóban így van elég gázosak a rgh2-phat konzolok, csináltam már 1-tucatnyit de kimerem jelenteni hogy a falcon alaplaposakkal van a legtöbb gáz!Megosztok még 1-tapasztalatot ugyanezzel a falkon alaplapos konzolal kapcsán!

Na tehát ha a xell gyönyörű szépen jön de a freeboot nem tehát ha glichel a csip és közben leál/változó időnként/ a debug akkor ne a csipre gondoljatok hogy rossz hanem 1-fagyós konzol került a kezeitek közé!A megoldás ahogy fent is írtam SMC Config!Átírod, xell alól.....vagy ahogy gondolod bele írod és indít és öröm és bódulat! Leírok még 1-beállítást ami 100%-ig ez is működik eredmény fagyás mentesség!Volt rá lehetőségem és tesztelgettem ezzel a smc-vel pedig a boot időm is javult valamelyest!Így se volt rosz... biggrin

SMC config!

Power mode:8480
Power Vcs:8565
Mind 2-tő Ana fuse:1


Az üzenetet módosította: Janek - Vasárnap, 2014-08-03, 05:02:26
 
IstikeDátum: Szombat, 2014-09-06, 16:29:27 | Üzenet # 96
Őrmester
Csoport: Felhasználók
Üzenetek: 21
Hírnév: 0
Állapot: Offline
Sziasztok! Kicsit elmaradtam a dolgokkal,így mielőtt megbontanék egy garis gépet,szeretnék egy kis helpet kérni hátha van tapasztalat.Adott egy E szériás  gyárilag 250Gb vinyóval szerelt 2013-08-20. gyártású masina.Ezeket lehet rghzni vagy már lehet,hogy benne ficeg a  Winbond ram? Bocsi a láma kérdésért.. Előre is köszönöm a válaszokat!
 
JanekDátum: Szombat, 2014-09-06, 18:51:35 | Üzenet # 97
Ezredes
Csoport: Felhasználók
Üzenetek: 217
Hírnév: 2
Állapot: Offline
Szia!

Már a winbond ramosakat is lehet RGH-ni....kicsit variálni kell vele de megy rajta a RGH!
 
IstikeDátum: Vasárnap, 2014-09-07, 17:37:43 | Üzenet # 98
Őrmester
Csoport: Felhasználók
Üzenetek: 21
Hírnév: 0
Állapot: Offline
Köszi!Idő közben már ketyeg is a kicsike! smile
 
JanekDátum: Vasárnap, 2014-09-07, 18:02:03 | Üzenet # 99
Ezredes
Csoport: Felhasználók
Üzenetek: 217
Hírnév: 2
Állapot: Offline
Ennek örülök! smile
 
olivagyok360Dátum: Szombat, 2014-09-27, 18:28:48 | Üzenet # 100
Főadmin
Csoport: Adminisztrátorok
Üzenetek: 900
Hírnév: 999
Állapot: Offline
Boldog a világ,ha mindenkinek sikerül minden! wink

Minden ami xbox360!
 
WikingDátum: Szombat, 2014-09-27, 20:18:20 | Üzenet # 101
Hadnagy
Csoport: Felhasználók
Üzenetek: 49
Hírnév: 0
Állapot: Offline
Sziasztok! Kéne ismét valami jó ötlet, vagy tanács...

Adott egy Corona V4-es alaplap, és nem akar bootolni az ecc fájl beírása után. Ráment már az egész napom, és semmi...resetel szépen a cpld de elindulni nem akar....
Próbálgattam az időzítési fájlokat, és a vezeték hosszal is variáltam, de eredménytelenül sad Eredeti nandtartalommal indul gond nélkül...
 
olivagyok360Dátum: Szombat, 2014-09-27, 23:08:43 | Üzenet # 102
Főadmin
Csoport: Adminisztrátorok
Üzenetek: 900
Hírnév: 999
Állapot: Offline
Szia,

3_2-es időzítés a chipbe,10cm postout,14 cm cpu reset...ha így sem indul próbálj másik chipet,lehet,hogy a kristály nem az igazi...


Minden ami xbox360!
 
WikingDátum: Vasárnap, 2014-09-28, 08:02:54 | Üzenet # 103
Hadnagy
Csoport: Felhasználók
Üzenetek: 49
Hírnév: 0
Állapot: Offline
ezt a verziót is próbáltam de nem volt eredményes...van itthon egy másik cpld is,kipróbálom, de már kicsit pesszimista vagyok a dologgal apcsolatban....
 
JanekDátum: Vasárnap, 2014-09-28, 10:28:21 | Üzenet # 104
Ezredes
Csoport: Felhasználók
Üzenetek: 217
Hírnév: 2
Állapot: Offline
Szia!

Wiking:A legújabb J-runnert használod?A forrasztásokat átnézted tüzedesen?Creáltad a ecc?Én mindig új ecc-használok!mx v3-nál mindig 10-10-cm használtam  és slimre zárva idözítés pedig ahogy Oli is írta 3_2  4-5-glich és jön a xell..freeboot!Igaz már nem ezt a chipet használom ,nálam sokkal jobban bevált a Ace!Sokkal stabilabb és jobb boot idő!Olvasás előtt zártad ezeket a pontokat  R2C4,R2C6,R2C7,R2C10!Ha bejön a Xell akkor minden áthidalás jó, mert különben nem jönne az se be! Ha a CPU_rst vagy a Post_out vagy a GND nincs jól beforrasztva akkor a chip el se kezd rebootoltatni (nem villog), ha a kábel hossza rossz akkor meg csak villog, nem jön be a xell! Ha az I2C kábelek egyike (E,F) nincs bekötve akkor meg villog de csak nagyon rövidet és így se indul el a Xell!


Az üzenetet módosította: Janek - Vasárnap, 2014-09-28, 10:33:34
 
WikingDátum: Vasárnap, 2014-09-28, 17:26:27 | Üzenet # 105
Hadnagy
Csoport: Felhasználók
Üzenetek: 49
Hírnév: 0
Állapot: Offline
Csináltam már több rgh-t és általában menni is szokott gond nélkül. Most is megcsináltam mindent ami a leírás szerint szükséges volt, de nem akart elindulni sehogy sem.
A megadott pontokat összekötöttem ahogy kell, ki is tudtam olvasni a nand tartalmat, legyártottam az ecc fájlt, beírtam, resetelés rendben ment, de nem indult el. próbáltam az időzítési fájlokat cserélgetni, a kábel hosszával variálni, a 10 és a 14cm-es cpu rst kábelt is próbáltam, sőt...35cm-röl 10-re visszaszabdaltam a vezetéket de meg sem mukkant. A legtöbb eredmény az volt, hogy villogott 3-4-et majd többet nem...de se kép se semmi. jrunner nem találta ip scan-nel tehát kifagyhatott vagy valami hasonló jelenség volt... rááldoztam másfél napot, így fogtam visszaírtam az eredeti tartalmat összeraktam és kész....ha nagyon akarja a gazdája akkor elviszi valakihez aki többet tud tenni...
 
Fórum » Fórumok » Xbox360 » Xbox36 RGH 2.0 (Ide mindent az új RGH-val kapcsolatban...)
Keresés:

Copyright olivagyok360 © 2024

Бесплатный конструктор сайтов - uCoz