A Játék erőssé,és kitartóvá tesz!Ne gondolkodj,csak játssz!                                                                                                                                                                                     
        Böngésző:    Verz.:    IP Cím:52.55.55.239                            Csütörtök, 2024-03-28
Minden ami Xbox/360/ONE/PS3...                
[ Új üzenetek · Tagok · Fórumszabályzat · Keresés · RSS ]
Fórum » Fórumok » Xbox360 » Dash Frissítés (Minden ami a dash frissítéssel kapcsolatos!)
Dash Frissítés
max74Dátum: Péntek, 2014-12-26, 09:58:43 | Üzenet # 376
Közlegény
Csoport: Felhasználók
Üzenetek: 10
Hírnév: 0
Állapot: Offline
köszi Olivagyok360!

A dashlaunch-ot telepítettem, és lás csodát a fsd már be is töltődik.
A játékokat viszont nem indítja el. Ez azért lehet mert a updflash.bin file-t még nem még nem módosítottam?

Hogy mentem ki a nandot, és van valami leírás hogy hogy kell elkészíteni ezt a updflash.bin file-t? 
Valamint ezt a JR programot hol találom meg?

Bocs a lúzerkedésért, de tényleg nem látom még át a dolgokat.

Köszi a segítséget
 
olivagyok360Dátum: Péntek, 2014-12-26, 11:15:44 | Üzenet # 377
Főadmin
Csoport: Adminisztrátorok
Üzenetek: 900
Hírnév: 999
Állapot: Offline
max74

Szia,

ez segíthet...

http://olivagyok360.ucoz.hu/index/rgh_jtag_dash_frissites/0-12


Minden ami xbox360!
 
max74Dátum: Péntek, 2014-12-26, 18:16:10 | Üzenet # 378
Közlegény
Csoport: Felhasználók
Üzenetek: 10
Hírnév: 0
Állapot: Offline
kiolvastattam a nand-ot, végig is futot rendesen, de van egy sor ami szerintem nem oda való:(
ERROR: Roading block BD status 250

Ez mit jelent? Amit láttam videókat, ott nem volt ilyen jelzés? Okozhat ez valamilyen problémát?
 
olivagyok360Dátum: Péntek, 2014-12-26, 21:12:56 | Üzenet # 379
Főadmin
Csoport: Adminisztrátorok
Üzenetek: 900
Hírnév: 999
Állapot: Offline
max74

elvileg nem okozhat gondot....


Minden ami xbox360!
 
max74Dátum: Péntek, 2014-12-26, 21:34:24 | Üzenet # 380
Közlegény
Csoport: Felhasználók
Üzenetek: 10
Hírnév: 0
Állapot: Offline
olivagyok360

Köszönöm a segítséget! A leírás és egy kis utánajárás segítségével sikerült a nandot kimásolni, átírni és frissíteni. 
Működik, habár pár dolgot még be kell állítani, de futnak a játékok.

Abba szeretném még a segítségedet kérni, hogy véleményed szerint mi lehet az oka annak hogy bekapcsolás után van amikor fél percen belül elindul a gép, de elég sűrűn van olyan hogy kell neki 10 perc is ahhoz elkapja a fonalat. Mi lehet a problémája és ez orvosolható e valamivel. 

Valamint FTP-vel csatlakoztam már rá, de most egyszerűen nem akarja az igazságot, folyton kapcsolati hibát ír ki. IP beírva, jelszó, felhasználónév rendbe, de valamiért nem engedi mégse. Van esetleg valami ötleted rá.

Köszi
 
WikingDátum: Szombat, 2014-12-27, 09:26:28 | Üzenet # 381
Hadnagy
Csoport: Felhasználók
Üzenetek: 49
Hírnév: 0
Állapot: Offline
max74:

Az oka annak, hogy össze-vissza indul az lehet, hogy hanyag volt a mester aki csinálta, és nem állította be rendesen. Trinity lapos gépekre elég jól be lehet állítani az 1perc alatti bootidőt akár milyen cpld is legyen benne.  Erre az lehet az orviosság, hogy át kell nézni a módosítást és korrigálni kell ( be kell hardveresen állítani)
Viszont ezt csak akkor csináld saját kezűleg ha biztosvagy abban, hogy meg is tudod csinálni, és van elég türelmeg hozzá, hogy vacakolj vele. Ehez persze nem árt ha megfelelő rutinnal tudod kezelni a rorrasztó készüléket, és abból is van otthon normális minőségi szabályozott hőmérsékletű forrasztóállomás. Pillanatforrasztó pisztolyal neki se állj...
Ha nem vagy birtokában a kellő tapasztalatnak, rutinnak és ambíciónak, akkor inkább vidd el valakinek aki pár1000ft-ért beállítja.
Persze ha csak nagyon ritkán fordul elő ez, hogy nehezen indul el, akkor nem feltétlen kell ezzel foglalkozni.

Az ftp kapcsolatnál lehetséges, hogy hálózat beállítási hiba van, nézd át NXE dash-ban a hálózati beállításokat, és ha kell konfiguráld újra, vagy próbáld meg autómatában. Esetleg a routert vagy modemet is megpróbálhatod újraindítani.  Én egyébkén jobban szeretem bekapcsolni fsd-ben a samba klienst (smb), amivel simán hálózaton keresztül el lehet érni a gépet. Valamivel gyorsabb talán mint az ftp, és nem kell külön kapcsolatokkal bíbelődni.
 
max74Dátum: Vasárnap, 2014-12-28, 11:43:14 | Üzenet # 382
Közlegény
Csoport: Felhasználók
Üzenetek: 10
Hírnév: 0
Állapot: Offline
Wiking

Köszi szépen válaszod. A bootolás beállítása úgy látom nem az én feladatom lesz. Ennyire nem merülnék bele smile

A hálózati beállításokat átnéztem, és látja is a kapcsolatokat, de mikor az ftp-vel akarok kapcsolódni egyszerűen annyit ír ki hogy kapcsolati hiba (vagy valami ilyesmit) 
A samba klienst hol találom meg, és ha megvan akkor ott mit kell bekapcsolni, valamint a gépre is kell akkor valami programot tölteni?
 
WikingDátum: Vasárnap, 2014-12-28, 23:22:32 | Üzenet # 383
Hadnagy
Csoport: Felhasználók
Üzenetek: 49
Hírnév: 0
Állapot: Offline
A samba klienst a következő úton éred el: fsd/beállítások/általános beállítások/általános beállítások/Samba-fájlkezelő be, Samba-kiszolgáló be.

Az utolsó 2 mező aktív lessz ha bekapcsolod az opciókat, és tetszőleges munkacsoportot állíthatsz be illetve a gép nevét is itt tudod beállítani. Ajánlatos ugyan azt a munkacsoportot megadni, mint amiben a pc is van. alap beállításban megeggyezik az fsd-ben lévővel...
 
DyGeryDátum: Szombat, 2015-01-24, 19:45:53 | Üzenet # 384
Közlegény
Csoport: Felhasználók
Üzenetek: 4
Hírnév: 0
Állapot: Offline
hello

Az mitől lehet hogyha tálcanyitó gombbal indítom a box-ot elindul a xell (nagynehezen) és amikor betölt utánna egyszerre fekete képernyőre vált!
slim corona alaplapos
 
JanekDátum: Szombat, 2015-01-24, 20:00:24 | Üzenet # 385
Ezredes
Csoport: Felhasználók
Üzenetek: 217
Hírnév: 2
Állapot: Offline
Szia!

DyGery

Régebbi verzió van a konzolodon és ezért a xell HDMI-kábellal nem ad képet csak AV-val.Ha be lesz frisítve a konzolod akkor már fog adni képet HDMI-kábellal is!


Az üzenetet módosította: Janek - Szombat, 2015-01-24, 20:00:51
 
DyGeryDátum: Szombat, 2015-01-24, 20:04:30 | Üzenet # 386
Közlegény
Csoport: Felhasználók
Üzenetek: 4
Hírnév: 0
Állapot: Offline
tehát av kábellel csináljam és ne hdmi-vel! ok!
 
lajtosimreDátum: Szombat, 2015-04-11, 07:52:23 | Üzenet # 387
Közlegény
Csoport: Felhasználók
Üzenetek: 1
Hírnév: 0
Állapot: Offline
Sziasztok!
Segítséget szeretnék kérni Dash frissítés ügyben!
Barátom megkért,hogy frissítsem a gépét,mert Ő nem meri,illetve nincs ideje utána járni sem. A gépen 16197-es dash van,FSD 3.0b,viszont nincs meghajtója.
A freestyle is vagy háromszor fenn van a vinyón,szóval van kuszaság...
A gép Falcon lapos,rgh-s.
Érthetően le írtátok a frissítés menetét,de meghajtó nélkül félek hogy valahol elakadok.Még az ok hogy elindul a xell fájlkezelőből is,de az új nandot is úgy kell visszaírnom hogy elindítom a xell-t kezelőből?Vagy a visszaírás csak az Eject gombos indításkor kezdődik el?
Szóval nincs meghajtó,lehet formázni sem ártana a vinyót,mert sokszor fenn van a FSD,illetve mehet-e rögtön a 16767-es frissítés a gépre!
Előre is nagyon szépen köszönöm a segítségeteket!
Szép napot!
 
szmore79Dátum: Szombat, 2015-08-15, 20:54:49 | Üzenet # 388
Közlegény
Csoport: Felhasználók
Üzenetek: 1
Hírnév: 0
Állapot: Offline
Sziasztok segítség,zavar van az erőben sad
Tegnap bekapcsoltam a szép rgs-s vasat és a szokásos freestyle helyett bejött a gyári xbox kezdőoldal.Sehol se találom honnan-hogyan lehetne visszavarázsolni.Olyan mintha elszállt volna az fsd.
Annyi bűnöm volt hogy a bekapcsolásnál be volt dugva egy pendrive a gépbe.
 
st60Dátum: Hétfő, 2015-11-16, 06:27:28 | Üzenet # 389
Közlegény
Csoport: Felhasználók
Üzenetek: 1
Hírnév: 0
Állapot: Offline
Sziasztok! Próbáltam keresni és elnézést ha már volt kérdés, de elakadtam!
Dash-t szeretnék frissíteni: 2.0.17489
Nos szépen mennek a dolgok próbáltam J-Runnerel hiba üzenet: "trying to make sense of uda let's assume it's fat"
Próbáltam Xe Build-al ugyan az a hiba üzenet mint előtte.

többször is próbáltam nad mentés is meg volt de itt el akad a gép mindig.

Mi hiba vagy mit tudok tenni?

Segítségetek előre is köszönöm szépen ÜDV:Letsgo
 
erdosjanos94Dátum: Hétfő, 2016-06-06, 08:08:04 | Üzenet # 390
Közlegény
Csoport: Felhasználók
Üzenetek: 2
Hírnév: 0
Állapot: Offline
sziasztok!
olyan problémám van hogy az xbox 360 slim E rgh xboxomat frissítették amíg nem voltam itthon mégpedig 2.0.15547-re es elszállt az rgh.
se az fsd-t se semmit nem tudok visszatenni.
mar elolvastam rengeteg topikot de nem találtam konkrétan erre semmit.
Ha tudnátok segíteni nagyon köszönöm!!!!!! cry cry

Hozzáadva (2016-06-06, 08:08:04)
---------------------------------------------
vagyis elnézést! 2.0.16547-re

 
Fórum » Fórumok » Xbox360 » Dash Frissítés (Minden ami a dash frissítéssel kapcsolatos!)
Keresés:

Copyright olivagyok360 © 2024

Бесплатный конструктор сайтов - uCoz