A Játék erőssé,és kitartóvá tesz!Ne gondolkodj,csak játssz!                                                                                                                                                                                     
        Böngésző:    Verz.:    IP Cím:3.145.130.31                            Szombat, 2024-04-20
Minden ami Xbox/360/ONE/PS3...                
[ Új üzenetek · Tagok · Fórumszabályzat · Keresés · RSS ]
Fórum » Fórumok » Xbox360 » Dash Frissítés (Minden ami a dash frissítéssel kapcsolatos!)
Dash Frissítés
JanekDátum: Hétfő, 2014-12-22, 03:53:19 | Üzenet # 361
Ezredes
Csoport: Felhasználók
Üzenetek: 217
Hírnév: 2
Állapot: Offline
Szia!

max74

Konkrétan nem írtad le hogy milyen konzolról is lenne szó!4gb-os....?
 
max74Dátum: Hétfő, 2014-12-22, 08:16:57 | Üzenet # 362
Közlegény
Csoport: Felhasználók
Üzenetek: 10
Hírnév: 0
Állapot: Offline
Szia Janek!

A gép egy 250GB-os Slim típusú készülék.
kb 1éves, azt hiszem pont karácsonyra kapta. 
Amivel eddig próbálkoztam. XexMenu 1.1 telepítettem, így már eltudtam indítani az FSD-t, amit szintén újra raktam, a régit töröltem.
Dash-launch v3.14-et telepíteni akartam, de nem megy végig, lefagy a gép. és mint ahogy írtam a dash frissítésével se jártam sikerrel.

Bekapcsoláskor nagyon sokáig szokott tölteni, van amikor negyed óráig is kerreg. Gyári dash tölt be, ami kéri hogy live-on frissítsem, függetlenül attól hogy a luanch.ini-t már módosítottam az alábbira, elérési út megfelel a valóságnak.

[QuickLaunchButtons]Default = hdd:\FreeStyle\default.xex
 
[Settings]pingpatch = true 
contpatch = false 
fatalfreeze = true 
regionspoof = true 
dvdexitdash = true 
xblaexitdash = true 
noupdater = false 
nxemini = true 

Röviden ennyi. Ha esetleg van valami használható ötlet, várom.
 
JanekDátum: Hétfő, 2014-12-22, 13:16:50 | Üzenet # 363
Ezredes
Csoport: Felhasználók
Üzenetek: 217
Hírnév: 2
Állapot: Offline
Szia!

max74,

Mikor újra raktad a hdd-ét le formáztad?A legújabb FSD3.775-öt tetted fel?
A nandot minimum 2x-olvasd ki és hasonlítsd össze a JR-ben!De addig ne csinálj semmit amíg a konzolt...HDD-nem állítod talpra!Ha Talpra állt akkor lehet foglalkozni a frissítéssel!


Az üzenetet módosította: Janek - Hétfő, 2014-12-22, 13:22:30
 
max74Dátum: Hétfő, 2014-12-22, 19:31:47 | Üzenet # 364
Közlegény
Csoport: Felhasználók
Üzenetek: 10
Hírnév: 0
Állapot: Offline
Szia!

A HDD-t nem formáztam, csak egyszerűen töröltem az FSD könyvtárat, és nem FSD3.775 van szerintem, hanem valami régebbi verzió lehet.Ezt honnan tudom kiolvasni?
Mint sejthetitek nem vagyok nagyon elmélyülve az xbox rejtelmeiben, habár itt a fórumon sok minden le van írva, és olvasgatás közben azért ragad valamicske. Azért mélyültem bele egy kicsit jobban, ha a fiam gépének lenne valami problémája, tudjam orvosolni.
Szóval ezzel csak annyit akartam mondani hogy nem biztos hogy elsőre menni fognak a dolgok. Pl. ez a nand dolog is homályos nekem. Fogalmam sincs hogy mi az, mire szolgál és hogy kell kiolvasni. Bizonyára fent van a fórumon, és idővel meg is találom, de ha belinkelnétek megköszönném.
 
nova001Dátum: Hétfő, 2014-12-22, 21:17:24 | Üzenet # 365
Közlegény
Csoport: Felhasználók
Üzenetek: 2
Hírnév: 0
Állapot: Offline
hali

felraktam a 16767 updatet, minden király, kivéve hogy nem jo a kinect...az irja system update szükséges. valami ötlet ?
avatar sincs...tudtommal a kettő összefügg. mit és hova kéne másolni hogy müködjön ?


Az üzenetet módosította: nova001 - Hétfő, 2014-12-22, 21:20:57
 
JanekDátum: Kedd, 2014-12-23, 04:54:30 | Üzenet # 366
Ezredes
Csoport: Felhasználók
Üzenetek: 217
Hírnév: 2
Állapot: Offline
Szia!

max74

Itt a leírás hogy hogyan is kell telepíteni a FSD3-775!http://xmedia360.hu/e107_plugins/forum/forum_viewtopic.php?81461
Ebben a 3.10-dashlaunch van de majd te a 3.14-et felinstalálod!
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- -------------------------------------------
nova001

A megfelelő avatar updatet leszeded ami jelen esetben neked...16767 kicsomagolod és ráteszed egy penre!A konzolt elindítod és az alap dashba mész!Betolod a pent és felfogja ajánlani a frissítést!Ha mégse ajánlaná fel akkor nevezd át erre!$$ystemUpdate vagy $SystemUpdat!Valamelyiknek tuti jónak kell lennie!
 
nova001Dátum: Kedd, 2014-12-23, 10:45:31 | Üzenet # 367
Közlegény
Csoport: Felhasználók
Üzenetek: 2
Hírnév: 0
Állapot: Offline
köszi megoldotott mükszik smile
 
olivagyok360Dátum: Kedd, 2014-12-23, 10:54:08 | Üzenet # 368
Főadmin
Csoport: Adminisztrátorok
Üzenetek: 900
Hírnév: 999
Állapot: Offline
nova001

Örülök,gratula! thumbup


Minden ami xbox360!
 
max74Dátum: Kedd, 2014-12-23, 11:02:38 | Üzenet # 369
Közlegény
Csoport: Felhasználók
Üzenetek: 10
Hírnév: 0
Állapot: Offline
Hát elkezdem értelmezni isty pdf-jét hogy tudjam hogy egyáltalán mi mit jelent. Ez biztos eltart egy ideig, úgyhogy karácsony után majd megkapja a kölyök a gépet.
Majd jelentkezem hogy mire jutottam.
Addig lenne még egy kérdésem. Amikor bekapcsolom a gépet, függetlenül attól hogy mi van a launch.ini-ben alapból a gyári dash jön be, és frissíteni akarja magát live-on, gondolom ez nem szerencsés engedélyezni. Kérdésem hogy ki lehet ezt iktatni valahogy?
 
olivagyok360Dátum: Szerda, 2014-12-24, 05:54:57 | Üzenet # 370
Főadmin
Csoport: Adminisztrátorok
Üzenetek: 900
Hírnév: 999
Állapot: Offline
max74

A Leírt "tünetek" alapján,a DashLaunch nincs lefuttava a vason...ha le lenne,akkor nem MS Dash-ba bootolna....


Minden ami xbox360!
 
JanekDátum: Szerda, 2014-12-24, 11:38:47 | Üzenet # 371
Ezredes
Csoport: Felhasználók
Üzenetek: 217
Hírnév: 2
Állapot: Offline
Szia!

max74,

Ha live-s profil van akkor is hajlamos ilyenre!Próbálj meg váltani profilt"és állítsd be hogy alapértelmezett legyen" meg amit Oli is javasolt!


Az üzenetet módosította: Janek - Szerda, 2014-12-24, 11:39:47
 
max74Dátum: Csütörtök, 2014-12-25, 10:10:28 | Üzenet # 372
Közlegény
Csoport: Felhasználók
Üzenetek: 10
Hírnév: 0
Állapot: Offline
Sziasztok!
Először is szeretnék Kellemes Ünnepeket Kívánni mindenkinek!

Valahogy nem sikerült még előre jutnom semmivel. Olvasgatok én de úgy látom ez elég összetett dolog.
A dashlaunch próbáltam lefuttatni. Mégpedig letöltöttem a F3Installer_iso.zip fájlt,  kicsomagoltam, be a konzolba, tálcanyitóki-, be, a program betöltődik, bejön a dashlaunch, defaultot szeretném beállítani, rányomok "A"-ra és lefagy. és mint említettem, amikor a dashboardot is frissíteni akartam, az se futott végig, hibát jelzett.

Arra gondoltam hogy újra tenném az egészet, tudtok nekem abba segíteni hogy milyen sorrendbe kellene hozzáfognom, mire figyeljek oda. 
Gondolom a lemez formálásával kellene ezt kezdeni, mehet le róla minden, vagy ki kell másolni belőle valamit?

Előre is kösz
 
olivagyok360Dátum: Csütörtök, 2014-12-25, 16:51:46 | Üzenet # 373
Főadmin
Csoport: Adminisztrátorok
Üzenetek: 900
Hírnév: 999
Állapot: Offline
max74,

Tisztázzunk egy-két dolgot...
A tálcanyitóval a xell-t éred el,ami alól be tudod írni a friss nandot...de ez 4GB-os nandoknál nem nagyon megy..
Amit kellene tenned...
1. A főoldalon a hírek között megtalálod a Dashlaunch3.14-et,ezt töltsd le.
2. Csinálj egy mappát,legyen a neve Dashlaunch 3.14,és ebbe másold bele a letöltött rar installer mappájából a default.xex file-t.
3. Ezt másold a HDD1 gyökerébe,vagy ahol szimpatikus...
4. A simple nandflasher mappát is másold fel a HDD-re..
5. A simple nandflasher mappába tedd bele az updflash.bin-t
6.Futtasd a default.xex filet a dashlaunch mappából
Ha van már egy korábbi verzió a gépeden akkor kérdezni fogja,hogy akarsz-e frissíteni,ha nincs rajta,akkor install...
7.Ha fut a dl,akkor a path résznél meg tudod adni neki,hogy hol van az FSD default.xex,ezt add meg,majd lépj ki...
8.Most az FSD-nek kell bejönnie alapból...
9.Most FSD File managerben keresd meg a Simplr nand flasher default.xex,és futtasd
10. Ha beírta újra indít...ha nem Fsd jön be,akkor xex menü alól újra le lell futtatni a dashlaunchot...


Minden ami xbox360!
 
max74Dátum: Péntek, 2014-12-26, 08:14:04 | Üzenet # 374
Közlegény
Csoport: Felhasználók
Üzenetek: 10
Hírnév: 0
Állapot: Offline
Szia olivagyok360!

Ezt honnan tudom letölteni?

4. A simple nandflasher mappát is másold fel a HDD-re.. 
5. A simple nandflasher mappába tedd bele az updflash.bin-t 

Bocs, de nem találom.
Köszi
 
olivagyok360Dátum: Péntek, 2014-12-26, 08:51:38 | Üzenet # 375
Főadmin
Csoport: Adminisztrátorok
Üzenetek: 900
Hírnév: 999
Állapot: Offline
max74

SIMPLE NAND FLASHER

Az updflash.bin file-t,neked kell elkészítened a kimentett nandból JR vagy bármi más erre alkalmas program segítségével...


Minden ami xbox360!
 
Fórum » Fórumok » Xbox360 » Dash Frissítés (Minden ami a dash frissítéssel kapcsolatos!)
Keresés:

Copyright olivagyok360 © 2024

Бесплатный конструктор сайтов - uCoz