A Játék erőssé,és kitartóvá tesz!Ne gondolkodj,csak játssz!                                                                                                                                                                                     
        Böngésző:    Verz.:    IP Cím:18.224.93.126                            Péntek, 2024-04-26
Minden ami Xbox/360/ONE/PS3...                
[ Új üzenetek · Tagok · Fórumszabályzat · Keresés · RSS ]
Fórum » Fórumok » Xbox360 » Dash Frissítés (Minden ami a dash frissítéssel kapcsolatos!)
Dash Frissítés
MityaDátum: Kedd, 2014-07-29, 08:01:59 | Üzenet # 331
Vezér-őrnagy
Csoport: Adminisztrátorok
Üzenetek: 228
Hírnév: 19
Állapot: Offline
WinCE, Próbálkozz egy Clear Data-val.

 
WinCEDátum: Kedd, 2014-07-29, 12:29:09 | Üzenet # 332
Csoport: Töröltek





Köszönöm, Mitya! Meg fogom próbálni! feltéve, ha sikerül http-n keresztül kapcsolatba lépnem a boxszal.
FTP-zni tudok rá, de webes felületről nem tudom elérni.
Az egyik hasonló gondom, hogy a netre nem tudom kiengedni (DNS error TL-WDR49000 routert látja, de a netre nem megy ki. Pingeltem is a hálózatot, a router ip-je lenne az átjáró, de valamiért nem engedi ki, portok is forwardolva, FSD-n tökéletes)
Sajnos most nagyon próbálkozni sem tudok vele, mert a lányok egész nap nyúzzák. sad (itthon vagyok szabin, foglalkozhatnék vele, valószínűleg éjszaka fogok vele mókolni) sad

Megnéztem a GaDaBaMa-t, de nem megy win8 64 biten (angolt udásom silány, így nem volt még érkezésem utánabogarászni, hogyan kelthető rajta életre -ha lehet egyáltalán.


Az üzenetet módosította: WinCE - Kedd, 2014-07-29, 13:03:19
 
MityaDátum: Kedd, 2014-07-29, 15:10:38 | Üzenet # 333
Vezér-őrnagy
Csoport: Adminisztrátorok
Üzenetek: 228
Hírnév: 19
Állapot: Offline
WinCE, Ellenőrizd a dashlaunch beállításait, lehet ott van a gond a hálózattal.

livestrong = false
liveblock=true

Próbáld resetelni, az XBOX network beállításait. De vidéken a kis netszolgáltatók, központilag tiltják le a portokat, így ha meg is nyitod a routereden, akkor se biztos, hogy az adat meg tud érkezni. Viszont internetnek mindenképp kellene lennie.
 
WinCEDátum: Szerda, 2014-07-30, 10:48:48 | Üzenet # 334
Csoport: Töröltek





Az FSD-ben mindent okénak jelez a teszt során!
Vidéken vagyok. A júpíszí nem tudom mennyire nevezhető "kis" szolgáltatónak? biggrin
Már gyanús a júpíszi saját modemjének tűzfala, ami egy kalap szar (technicolot T7200, ami bridge módba van vágva), de sajnos valamiért nem tudok csatlakozni ip címen keresztül, hogy menézzem aktív-e benne a tűzfal. sad

No! A http-s csatlakozás is meg van. nem tudom miért nem műkszött? :/
Hogy visszatérjek az eredeti témához, és a fő problémámhoz:
A kernelt felteszem, de a frissítés nem megy fel. A launch.ini-ben átírtam a noupdater = false-t true-ra. Se így, se úgy nem megy fel.
Levenni nem merem, mert ez en a rohadt windózon egyszerűen nem működnek a programok. Ami kellene a xexmenü penre dolgozásával (Horizon), az sem indul el, így inkább nem törölném. Vagy ások egy xp-s gépet valahonnan. sad
No! Azért csak felszenvedtem a xexmenüt! smile
Találtam egy progit: Usb Xtaf Gui version 44, illetve ehhez egy képekkel illusztrált leírást. Ezzel sikerült megoldanom.
A sikeren felbuzdulva ismét lefrissítettem a kernelt azon örömködve, hogy végre új dashboard kerülhet a boxra.
Ám az örömöm nem tartott túl sokáig, ugyanis "update required", de se Yes, se No opció, csak egy "OK", és egy "Back".
Kínomban már megnéztem, hogy biztos jó alaplaphoz készült-e a kernel az XeBuild-del. Abban nincs (nem lehet) hiba. sad
Illetve ugyanezen kíntól vezérelve kihúztam a kinect kamerát, hátha az kavar be. Sajnos ekkor már az "update required" sem jön fel. A hivatalos oldalról letöltött USB verziós 16756-tal próbálkoznék. A könyvtárat is átneveztem már... sad
Kezd elegem lenni a boxból, a ló éppen bambán bámul befelé az ablakon sad


Az üzenetet módosította: WinCE - Csütörtök, 2014-07-31, 11:44:44
 
MityaDátum: Péntek, 2014-08-01, 12:20:34 | Üzenet # 335
Vezér-őrnagy
Csoport: Adminisztrátorok
Üzenetek: 228
Hírnév: 19
Állapot: Offline
WinCE, A 16747-et ajánlom, mert a 16756-ot nem támogatja a dashlaunch jelen állás szerint. Ha megvagy a NAND beírással akkor szedd le az eredeti frissítést és rakd rá egy FAT-al megformázott pendrivera. 

$$systemupdate néven.

Kapcsold ki az egész dashlaunchot és úgy próbáld. Ezt XEXmenu-ből újra betudod kapcsolni. DL 3.12 a legújabb.
 
WinCEDátum: Szerda, 2014-08-06, 10:33:57 | Üzenet # 336
Csoport: Töröltek





Köszönöm az instrukciót! smile
Nem merem! Most van netem (ugyan semmi hasznát nem veszem a boxon egyenlőre, de van, oszt kész) biggrin
Erőt veszek magamon, és akkor lefrissítem. Ugyan ami miatt frissítettem volna már nem aktuális (sikerült szóra bírnom, és egyáltalán nem tetszik)

Hozzáadva (2014-08-06, 10:33:57)
---------------------------------------------
Nos. Ugye fentebb jeleztem, hogy sikerült életre keltenem a netet a boxon.
Beállítottam mindent, amit csak ezzel kapcsolatban kell. Szeretném az időjárást is. Ám regisztráltam a worldweatheronline-on. Kaptam is API key-t, viszont ez egy negyven karakterből álló kód.
Ellenben a box nem enged belőle csak 31-et bevinni. sad
Mi erre a megoldás?

Az üzenetet módosította: WinCE - Szerda, 2014-08-06, 10:33:29
 
MityaDátum: Szerda, 2014-08-06, 11:50:45 | Üzenet # 337
Vezér-őrnagy
Csoport: Adminisztrátorok
Üzenetek: 228
Hírnév: 19
Állapot: Offline
Gyors megoldásnak azt tudom tanácsolni, hogy ne az XBOX-on néz az időjárást. biggrin Elég felesleges funkció, lehet már nem kompatibilis a kettő.
 
WinCEDátum: Szerda, 2014-08-06, 19:09:36 | Üzenet # 338
Csoport: Töröltek





Igen! Ezt gyanítottam én is.
Szerintem is fölösleges (ki is van kapcsolva)...
Főleg, hogy kinézek az ablakon is, és látom... De gondoltam, ha már benne van ez a "ficsör", akkor kihasználom -főleg, hogy "örömbódottá" van, hisz van net... smile
Telefonon is akkor érne valamit, ha mondjuk gps-t használva beírom az útvonalat, és jelzi, hogy zoknit ne vigyek, mert ahová tartok jó az idő... Mert ugye az is megmutatja milyen szép az idő a fejem felett... De hát magamtól is látom azt is... :P
 
DyGeryDátum: Szombat, 2014-09-27, 12:01:42 | Üzenet # 339
Közlegény
Csoport: Felhasználók
Üzenetek: 4
Hírnév: 0
Állapot: Offline
Hello!

Kérdésem annyi lenne, hogy a leírtak alapján frissítettem a dasht- 16574-es verzióra ez első része jó is lett FIFA15 elindult. Viszont
a leírás AVATAR-ra vonatkozó része az sehogy sem jött össze se egy $ jeles se $$ jeles mappa névvel sem! Hiába másoltam fel a
pendrive gyökerébe a $$systemupdate nevű mappát miután csatlakoztattam a box-hoz az meg sem nyikkant hogy frissíteni kéne!
Hogy csináljam h jó legyen?

Megoldottam bár nem értettem h hogy! Pendriv-ot csatlakoztattam a frissítéssel, a hdd-n megkerestem a Dashlanch-ot  elindítottam a
default.xex és azonnal bedobta a frissítés lehetőségét!!!


üdv
Gegő


Az üzenetet módosította: DyGery - Szombat, 2014-09-27, 14:26:03
 
olivagyok360Dátum: Szombat, 2014-09-27, 18:25:17 | Üzenet # 340
Főadmin
Csoport: Adminisztrátorok
Üzenetek: 900
Hírnév: 999
Állapot: Offline
Szia DyGery,

A Dashlaunch launch.ini filet nyisd meg notepaddal,és a settings alá írd be noupdater=false,majd futtasd le újra a dashlaunchot,és simán menni fog az avatar update...


Minden ami xbox360!
 
rutiDátum: Péntek, 2014-11-07, 17:44:54 | Üzenet # 341
Közlegény
Csoport: Felhasználók
Üzenetek: 4
Hírnév: 0
Állapot: Offline
Hello
Segítsetek légyszi. Próbálom frissiteni a gépemet az oldalon leirtak szerint, de mindig valami problémába ütközöm. Az én gépem pl nem indul el a tálcanyitásra, csak világit a gomb de semmi. Nem tudom kiolvasni a cpu kódot. Az auto frissités sem indul el. Mindig betölti a kezdőképernyőt. routeren keresztül való frissitésnél nem találja a gépen lévő dashbordot és leáll hibával. RGH-s corona gépem van. Mondjatok légyszi egy módot, mert az új játékok nem indulnak el.  Köszi Ruti
 
olivagyok360Dátum: Szombat, 2014-11-08, 14:57:13 | Üzenet # 342
Főadmin
Csoport: Adminisztrátorok
Üzenetek: 900
Hírnév: 999
Állapot: Offline
Szia,

Érdekes,hogy ejectre nem jön a xell,gondolom régi a dash....

vártál vele legalább 3 percet? Ha régi a xell verziód,akkor csak HDMI Kimeneten ad képet,sima AV-n nem...

Javasolnám,hogy dugd bele a lan kábelt,ejectel indítsd a gépet,majd figyeld a routerben a client list-et...ha elindul a xell,annak ellenére,hogy nem látod,ott meg fog jellenni a box IP,amit aztán csak be kell írni a J-Runner-be,és onnan már gyerekjáték....


Minden ami xbox360!
 
rutiDátum: Kedd, 2014-11-11, 14:12:26 | Üzenet # 343
Közlegény
Csoport: Felhasználók
Üzenetek: 4
Hírnév: 0
Állapot: Offline
Hello
vártam vele többet is, de nem indul. HDMI-vel van összekötve. Olvastam, hogy Fsd-ből is lehet indítani a Xell-t. Ekkor kilép az fsd-ből,és csak világit a gép, viszont nincs jel a tv-n. A flash360 sem indul el, kiirja, hogy initiative error. A gyári frissítések sem indulnak lehet az $Systemupdate vagy 2$-os meg se nyikkan. Bármilyen leirást nézek dashfrissitésre már az első lépésnél elvérzek.

Hozzáadva (2014-11-11, 14:12:26)
---------------------------------------------
Egyébként a box ip cimét tudom, mert fsd kiirja. Vagy ez más?

 
olivagyok360Dátum: Péntek, 2014-11-14, 19:43:32 | Üzenet # 344
Főadmin
Csoport: Adminisztrátorok
Üzenetek: 900
Hírnév: 999
Állapot: Offline
Szia,

van egy másik eszköz is amit tudsz használni FSD alól,ez pedig a Simple nandflasher(google)...

A dashupdate gondod a launch.ini file szerkesztése fogja megoldani.. noupdater = false legyen benne,majd futtasd le újra a dashlaunchot....ha nincs kedved ehhez,akkor egyszerűen a dashlaunchban állítsd át a noupdater-t false-ra.

ez után menni fog...(de ezzel óvatosan,mert ha esetleg valami új game jön és ráengedsz valami frissítést a gépedre galibát okozhat...

Figyelj mindíg,hogy milyen update file-t engedsz rá,és nem lesz baj...


Minden ami xbox360!
 
zenopapa232Dátum: Szerda, 2014-12-03, 11:02:46 | Üzenet # 345
Közlegény
Csoport: Felhasználók
Üzenetek: 1
Hírnév: 0
Állapot: Offline
Üdv, Nagy Zénó vagyok pápáról.Egykis segítségre lenne szügségem az xboxommal kapcsolatban.ha bevan dugva az xboxba az internet kábele akkor az fsd-nél befagy és nem tölt be.De viszont ha netkábel nélkül kapcsolom be akkor hibátlanul működik.Meglehet csinálni ezt valahogyan ? Mennyibe kerülne ?
 
Fórum » Fórumok » Xbox360 » Dash Frissítés (Minden ami a dash frissítéssel kapcsolatos!)
Keresés:

Copyright olivagyok360 © 2024

Бесплатный конструктор сайтов - uCoz