A Játék erőssé,és kitartóvá tesz!Ne gondolkodj,csak játssz!                                                                                                                                                                                     
        Böngésző:    Verz.:    IP Cím:3.138.204.208                            Szombat, 2024-04-27
Minden ami Xbox/360/ONE/PS3...                
[ Új üzenetek · Tagok · Fórumszabályzat · Keresés · RSS ]
Fórum » Fórumok » Xbox360 » Xbox360 HELP!!! (Segítség elakadtam,nem tudom...)
Xbox360 HELP!!!
olivagyok360Dátum: Szerda, 2012-07-04, 17:59:47 | Üzenet # 16
Főadmin
Csoport: Adminisztrátorok
Üzenetek: 900
Hírnév: 999
Állapot: Offline
Szia,

Elvileg csak annyi dolgod van,hogy letöltöt a hivatalos 13604-es dash frissítést INNEN,kicsomagolod egy FAT32-re formázott pendrive-ra,bedugod a boxba,és frissíted. Utánna már használhatod a kinectet....

Üdv:

olivagyok360


Minden ami xbox360!
 
RasztamanDátum: Szerda, 2012-07-04, 22:24:58 | Üzenet # 17
Közlegény
Csoport: Felhasználók
Üzenetek: 8
Hírnév: 0
Állapot: Offline
Hello! Kösz szépen!
Így már jó smile
meg kérdeztem amúgy 2 ilyen xboxos fórumon is egyiken sem bírták leírni rendesen hogy mit csináljak pedig nem annyira ördöngős dolog.
Lenne még egy kérdésem mi az ideális hőmérséklet a boxnak ? ezt jelezte ki az fsdben: cpu:54 c Gpu: 64c mem:72,8 c case 38 c
ja és a venti 75%-ra van állítva.
Jó éjt!
 
olivagyok360Dátum: Csütörtök, 2012-07-05, 09:03:07 | Üzenet # 18
Főadmin
Csoport: Adminisztrátorok
Üzenetek: 900
Hírnév: 999
Állapot: Offline
Szia,

Örülök,hogy sikerült...

Azok a hőmérsékletek,amiket leírtál 38c-s ház mellett rendben vannak...sajnos ez a meleg ami mostanában van,ezt eredményezi...

Nyilván alacsonyabb ház hőmérséklet mellett,a GPU és a MEM is alacsonyabb jóval...

Én ilyen időben nem is nyaggatom a gépet....

Üdv:

Olivér


Minden ami xbox360!
 
RasztamanDátum: Csütörtök, 2012-07-05, 16:23:31 | Üzenet # 19
Közlegény
Csoport: Felhasználók
Üzenetek: 8
Hírnév: 0
Állapot: Offline
Hello!
Én is biggrin
hát igen én se nagyon játszok mostanában inkább szgépezek mondjuk nagyon melegszik a számítógép is a winchesterek, videokártyámon megállt a venti az a jó hogy van rajta egy nagy hűtőborda viszont játéknál befagy a gép mert túl melegszik majd arra is szereznem kell valami ventit.. biggrin

További szép napot!
és még egyszer kösz a helpet!
 
tomkilerteDátum: Hétfő, 2012-07-16, 11:58:37 | Üzenet # 20
Csoport: Töröltek





Üdv.
Tudnátok segíteni abban hogy rgh-gépre hogyan lehet tenni ruhákat meg az egyéb ilyen avatar dolgokat .
Hova kell bemásolni file menegerel meg tudnám oldani.
És ha kell xm360-al unlockolom .
Egyszer már tetem bele de már nem tudom hova látta az alap dash de akkor se tudtam használni de letörölni tudtam és akkor még nem próbáltam meg xm360 al hátha lehet unlockolni.
Csak annyit mondjatok hova kell betenni.
Előre is köszi.
 
HofiDátum: Szerda, 2012-07-18, 17:25:53 | Üzenet # 21
Csoport: Töröltek





üdv.
Van egy rgh gépem elromlott a dvd olvasója segítséget szeretnék kérni cserét illetően.
Egy tutor jól jönne sehol nem találtam.
köszi.
 
olivagyok360Dátum: Vasárnap, 2012-07-22, 08:49:51 | Üzenet # 22
Főadmin
Csoport: Adminisztrátorok
Üzenetek: 900
Hírnév: 999
Állapot: Offline
Szia,

Igazából nem is nagyon kell ehhez tutor...kell szerezni egy ugyan olyan dvd meghajtót,mint amilyen most van a gépben,abba bele kell nyomni a Te dvd kulcsodat,és a CFW-t,aztán már mehet is...

Üdv:

olivagyok360


Minden ami xbox360!
 
AnonymousDátum: Hétfő, 2012-07-23, 15:16:44 | Üzenet # 23
Csoport: Töröltek





Valaki tudna nekem segíteni az XBSLink beállításán, mert nekem nagyon nem akar összejönni. 31415-ös port megvan nyitva a router-en belül, UPnP enabled-en van, a tűzfalon hozzáadtam a TCP-vel és UDP-vel a portot (a windows tűzfal amúgy is le van tiltva), AVG-s tűzfalhoz is hozzáadtam a portot majd még ki is kapcsoltam, de az XBSLink és a PPFportchecker is azt írja hogy a port NOT OPEN. A boxon belül minden automatic-on van, XeXmenu mutatja az ip-t. Valmi még esetleg még blokkolhatja a portot? Valaki HELP!

Hozzáadva (2012-07-23, 4:16:44)
---------------------------------------------
Na most már megy csak egyszerűen a box nem látja a hostokat pl. Mw3 vmi ötlet? A [code]

 
rudiDátum: Kedd, 2012-07-24, 22:21:15 | Üzenet # 24
Közlegény
Csoport: Felhasználók
Üzenetek: 3
Hírnév: 0
Állapot: Offline
Hali
lenne két kérdésem egyből.
1 az lenne hogy van e megoldás arra, hogy ha rgh-s a gépem , ha nem indítom el az fsd-t akkor is nagy játék borítók látszódjanak és ne a kicsik.
2 az lenne hogyan tudok div-x et lejátszani, milyen progi kéne hozzá és azt hová kéne tettem.
válaszod köszönöm
 
olivagyok360Dátum: Szerda, 2012-07-25, 05:24:38 | Üzenet # 25
Főadmin
Csoport: Adminisztrátorok
Üzenetek: 900
Hírnév: 999
Állapot: Offline
Szia,

Az első kérdést nem teljesen értem....azt szeretnéd,hogy MS Dash alatt nagy borítók legyenek?Ezt nem tudom el lehet-e érni....

A második kérdésedre a válasz,az optional media Update,amit innen:

http://digiex.net/downloa....ad.html

letölthetsz,csak fel kell másolni a HDD-re a megfelelő helyre,és már mennek is a filmek....


Minden ami xbox360!
 
rudiDátum: Csütörtök, 2012-07-26, 23:06:37 | Üzenet # 26
Közlegény
Csoport: Felhasználók
Üzenetek: 3
Hírnév: 0
Állapot: Offline
Hali
először is köszönöm a választ amit adtál előző kérdésemre, és ha lehet lenne még egy kérdésem.
adott egy pendrive xbox-al megformázva szeretnék rá tenni dolgokat pl játékot ( demot ) meg ilyesmi
letöltöttem az usbxtafgui progit amivel látom is a pent és tudok is de csak kifelé másolni rá nem engedi.
Ha tudsz segíts légy szíves hogy esetleg milyen progi kell hozzá.
 
AnonymousDátum: Péntek, 2012-07-27, 13:00:37 | Üzenet # 27
Csoport: Töröltek





Sokkal könnyebb a HORIZON nevű programot használni! Bedugod a boxszal formázott pent a gépbe indítod a progit, és drag&drop módszerrel ráteszed a penre. Témát is tudsz csinálni a programmal az xboxra stb.
 
robiDátum: Kedd, 2012-09-18, 13:11:13 | Üzenet # 28
Közlegény
Csoport: Felhasználók
Üzenetek: 13
Hírnév: 0
Állapot: Offline
Helló.Lenne egy ojan kérdésem,hogy rgh-s Xboxba bármilyen HDD jó vagy csak az adott márka és max 320GB?mert le szeretném cserélni a 250 hdd-t vagy vegyek egy külső hdd-t inkább?
 
AnonymousDátum: Kedd, 2012-09-18, 17:14:56 | Üzenet # 29
Csoport: Töröltek





Ha belső hdd-t akarsz akkor szükség lesz egy 2.5-ös vinyóra (mind1 milyen) és egy xbox360 slim hdd burkolatra. Vinyót belerakod a burkolatba majd megformázod a boxszal. Lényegében bármilyen vinyó jó hogy belső legyen csak 2.5-ös legyen. Lehet 3.5 is de azt ki kell vezetned és a plusz áramellátásra is szükség lesz.
 
robiDátum: Kedd, 2012-09-18, 17:26:24 | Üzenet # 30
Közlegény
Csoport: Felhasználók
Üzenetek: 13
Hírnév: 0
Állapot: Offline
nekem belső HDD kellene régi Phat gépre 1TB osra szeretnem lecserélni csak azt nem tudtam,hogy csak a gyári jó vagy ha rgh-s a gép akkor teljesen mind1.köszönöm a segitséget
 
Fórum » Fórumok » Xbox360 » Xbox360 HELP!!! (Segítség elakadtam,nem tudom...)
Keresés:

Copyright olivagyok360 © 2024

Бесплатный конструктор сайтов - uCoz