A Játék erőssé,és kitartóvá tesz!Ne gondolkodj,csak játssz!                                                                                                                                                                                     
        Böngésző:    Verz.:    IP Cím:3.145.17.46                            Péntek, 2024-04-26
Minden ami Xbox/360/ONE/PS3...                
[ Új üzenetek · Tagok · Fórumszabályzat · Keresés · RSS ]
Fórum » Fórumok » Xbox360 » Xbox360 HELP!!! (Segítség elakadtam,nem tudom...)
Xbox360 HELP!!!
CarrotHunterDátum: Csütörtök, 2013-05-30, 16:40:22 | Üzenet # 481
Csoport: Töröltek





olivagyok360,

Igen, ezek a verziószámok futnak a gépen, TU-t most tettem fel a szóban forgó játékhoz (NFS MW 2012) DLC továbbra sem megy. viszont ahogy észrevettem nem ez az egyetlen. GOD-okkal nem akar szóba álni, csak azzal tudok játszani amit saját magamban kivonatoztam az xbox 360 iso extract 0.6-al. Arcade játékokból van olyan amelyiket felismer, de ahogy azt fent említettem nem akarja futtatni, viszont az RGH elötti demo XBLA-kat mind fel tudtam oldani. Nincs esetleg valahol valami jó oktató irat magyarul vagy angolul, hogy ne keljen minden hülyeségemmel titeket zaklatnom?

Mitya,

Köszi a tippet, ránéztem a FlashFXP-re, újramásoltam vele a DLC, de még mindig nem megy, az említett plugint eddig nem találtam meg, de nem adtam fel.
 
MityaDátum: Csütörtök, 2013-05-30, 20:01:04 | Üzenet # 482
Vezér-őrnagy
Csoport: Adminisztrátorok
Üzenetek: 228
Hírnév: 19
Állapot: Offline
Ezeket a játékokat a 0000000.... mappába másolod? Hát szerintem töröld az FSD data fájljait, és akkor had lője be újra azokat a játékokat. Egyébként magát a játékot nem kötelező a 00000... mappába másolni, ha GOD formátumban van, akkor is  másolhatod más mappába is őket. Viszont a DLC-ket kötelező a 00000..../Játék/00000002 mappába másolni.

Vegyél fel skype-ra vanpear a nevem, és megpróbálhatjuk, egy példán keresztül megnézni mi a rossz vagy mi huncutkodik.
 
MityaDátum: Csütörtök, 2013-05-30, 20:02:39 | Üzenet # 483
Vezér-őrnagy
Csoport: Adminisztrátorok
Üzenetek: 228
Hírnév: 19
Állapot: Offline
vagy msn vanpear@freemail.hu
 
CarrotHunterDátum: Péntek, 2013-05-31, 13:51:11 | Üzenet # 484
Csoport: Töröltek





Igen, oda mentek, a GOD-ok, a DLC-k, és még bizonyos XBLA-kal is megpróbáltam, mondjuk az utobbiról biztosan tudom, hogy kellene mennie másik helyről, de biztos ami biztos alapon.. Felvettelek Skype-on (MSN nem szünt meg az elmúlt hónapban!?)
 
MityaDátum: Péntek, 2013-05-31, 14:33:22 | Üzenet # 485
Vezér-őrnagy
Csoport: Adminisztrátorok
Üzenetek: 228
Hírnév: 19
Állapot: Offline
Oksa 7 után leszek skype-on. Nem az MSN Messenger klienst használom, de szerintem a skype-ra is belehet állítani az MSN-t, mivel összevonták.
 
olivagyok360Dátum: Szombat, 2013-06-01, 05:00:09 | Üzenet # 486
Főadmin
Csoport: Adminisztrátorok
Üzenetek: 900
Hírnév: 999
Állapot: Offline
Sziasztok,

Azért majd a megoldást ide is kéretik le írni,másnak is hasznos legyen! Köszi! wink


Minden ami xbox360!
 
CarrotHunterDátum: Szombat, 2013-06-01, 11:19:59 | Üzenet # 487
Csoport: Töröltek





Sziasztok,

Mindenekelőtt itt is szeretnék köszönetet mondani Mitya kollégának aki végtelen türelemmel kereste a hibát a rendszerben!

Elnézést kérek a késlekedésért, tegnap még nem volt meg a hiba biztos forrása, csak jó úton voltunk felé, és biztosra akartam menni.. Elég sok mindent megpróbáltunk, végül kiderült, hogy a Filezilla volt a ludas. Mitya említette egy korábbi postban, hogy neki is volt ilyen jellegű problémája, de gondoltam az nálam nem játszik, mert a pc és a box között pendrive-on szoktam vinni az adatokat, mert úgy gyorsabb. Igen-ám de megfeledkeztem arról az apró dologról, hogy mivel seedserver-t használok, tök mindegy, hogy a pc és box között hogy hozom-viszem a dolgokat, ha már a Filezilla a szerverről való lementésnél már összeborzolta a fájlokat! Áttértem FlashFXP-re és most minden OK!

Mitya, olivagyok360, minden elismerésem a tiétek amiért ilyen lelkiismeretesen viszitek ezt a fórumot, és tartjátok az eredetileg kitűzött célt, hogy segítsetek! Köszönöm!
 
MityaDátum: Szombat, 2013-06-01, 11:58:50 | Üzenet # 488
Vezér-őrnagy
Csoport: Adminisztrátorok
Üzenetek: 228
Hírnév: 19
Állapot: Offline
Nincs mit :), örülünk, hogy meglett a hiba, és köszönjük, hogy megosztottad a megoldást.
 
jafe1234Dátum: Hétfő, 2013-06-03, 21:15:12 | Üzenet # 489
Csoport: Töröltek





szervusztok , János vagyok Győrből . Vettem a fiamnak egy Xbox 360 at . A gép RGH töréses . Szépen működik is , majd vettem hozzá egy hozzávaló 250 GBy winchestert .  Le formatáltam ( szeia szám stb ... ) látja is a gép szépen , de és itt van a problémám , nem tudok kapcsolódni hozzá FTP ben , próbáltam utánna olvasni hogyan lehet elérni , hogy lássam a PC ről a merevlemezt nem megy . Egyszerűen nem értem mit kellene tennem . Csak nézek hogy itt milyen felkészült emberek vannak ( különösen Oli )  biztosan tudtok adni egy jó tanácsot amit előre is köszönök.

Tisztelettel .
 
MityaDátum: Hétfő, 2013-06-03, 21:34:55 | Üzenet # 490
Vezér-őrnagy
Csoport: Adminisztrátorok
Üzenetek: 228
Hírnév: 19
Állapot: Offline
Jafe a gépet a routerbe dugod, vagy hogyan van összekötetésben a géppel ?
 
jafe1234Dátum: Kedd, 2013-06-04, 10:03:54 | Üzenet # 491
Csoport: Töröltek





A gép wifin csatlakozik . Ahogy Oli leírta , videozta beállítottam a TCM FTP részét , az X boxon minden automatán és nem megy . Kipróbáltam kábellel is akkor sem megy .
 
MityaDátum: Kedd, 2013-06-04, 11:19:59 | Üzenet # 492
Vezér-őrnagy
Csoport: Adminisztrátorok
Üzenetek: 228
Hírnév: 19
Állapot: Offline
Próbáld a FlashFXP nevű programot. Mert speciel Total Commanderrel nekem se ment.
 
jafe1234Dátum: Szerda, 2013-06-05, 13:56:06 | Üzenet # 493
Csoport: Töröltek





Sajnos mint írtam a helyzet a következő , a gépem RHG s . kiválóan működik lemezről . Vettem bele egy gyári winchestert . Leformatáltam a géppel . Látja a gép tökéletesen . 
DE !!! Hiába pingelem meg a pc ről a kiosztott porton nem kap választ . Tehát emiatt semmilyen FTP kapcsolat nem is lehetséges . Az all Share látja a gépet ( XBOX ot ) .
Nem kell rá valamilyen programot telepíteni formázott pendriveről , hogy lássa pc ?  Mintha olvastam volna hasonlót . Tényleg elakadtam nem tudom mit kellene tennem . 
Az internet beállításaim kifogástalanok . ( Rendszergazdával nézettem , a szolgáltató is ellenőrizte 9 mindent úgy csináltunk ahogy Oli írta . Több videót is megnéztünk mit kellene tenni de 
egyszerűen nincs kapcsolat . Aki az RGH t csinálta állítja , hogy az a része rendben van .  Valakinek valamilyen ötlete ?
 
WikingDátum: Csütörtök, 2013-06-06, 18:56:58 | Üzenet # 494
Hadnagy
Csoport: Felhasználók
Üzenetek: 49
Hírnév: 0
Állapot: Offline
Sziasztok! Belevágtam az rgh-ba, de sajnos elakadtam a dolgokkal... Ki van olvasva a nand, fel van programozva a cool runner, be van forrasztva minden a helyére, be van írva a xell(ecc), de se kép se semmi...csak villogunk zölden... a cool runner is Legújabb dash van a gépen rgh2 cool runner rev b. J-R programer. Valakinek valami ötlet, tapasztalat?
 
KorkDátum: Péntek, 2013-06-07, 08:27:47 | Üzenet # 495
Csoport: Töröltek





Helló!Lényegében csak resetel a gép?Ha igen,mennyit vársz vele,hogy bejöjjön a xell?
 
Fórum » Fórumok » Xbox360 » Xbox360 HELP!!! (Segítség elakadtam,nem tudom...)
Keresés:

Copyright olivagyok360 © 2024

Бесплатный конструктор сайтов - uCoz