A Játék erőssé,és kitartóvá tesz!Ne gondolkodj,csak játssz!                                                                                                                                                                                     
        Böngésző:    Verz.:    IP Cím:18.222.184.126                            Kedd, 2024-05-21
Minden ami Xbox/360/ONE/PS3...                
[ Új üzenetek · Tagok · Fórumszabályzat · Keresés · RSS ]
Fórum » Fórumok » Xbox360 » Xbox360 HELP!!! (Segítség elakadtam,nem tudom...)
Xbox360 HELP!!!
SpartanDátum: Vasárnap, 2012-10-28, 22:43:07 | Üzenet # 91
Őrmester
Csoport: Felhasználók
Üzenetek: 21
Hírnév: 0
Állapot: Offline
Üdv!
Egy olyan problémám lenne,hogy idáig FTP-n keresztül gond nélkül fel tettem bármit az xboxra.Most azomban amit átrakok csak a mappát másolja át a benne levő tartalmat nem.Kaptam egy segítséget,hogy a beállításokban töröljem az adatokat és alapbeállítás.Sajnos ez sem oldotta meg a problémát és egy újabb is felmerült.A hiba: idáig Pc-ről futtattam a játékok nagy részét de hiába állítom be az elérési utat ahogyan kell 10 mélységig.Csak és kizárólag GOD formátumú játékokat látja,jeleníti meg a játékok menüben. Viszont fájl manager-ben meg tudom nyitni.Mit tegyek?Előre is köszönöm a segítséget!
 
fuliiDátum: Vasárnap, 2012-10-28, 22:52:22 | Üzenet # 92
Csoport: Töröltek





udv!

A problemam a kovetkezo.
RGH zott trinity lapos 250 gigas slimem van,nemreg vettem egy szemet embertol mint uolag kiderult frissitenem a dashemet a legujabb tamogatott ra de ugye van egy bad blockom, azt irjak h amig van bad blockom ne frissitsek az eredeti nandot nem adja oda az ember, azt mondta majd o frissit 5 ezer forinter...
valami otlet h megis hogyan frissitsem?

Elore is koszi!
 
AnonymousDátum: Vasárnap, 2012-10-28, 23:16:10 | Üzenet # 93
Csoport: Töröltek





Én is pont most updateltem 250-es slimet szintén trinty laposat. Volt annak is egy Bad Blockja, nekem mindenki mást írt nem szabad bad blockkal updatelni stb... . Szerintem nem kell ezzel az 1 bad blockal foglalkozni, persze akinek van vagy 5 az más. Na mindegy a lényeg a flash360-nal nyerd ki a nandot, xebuildal gyársd le az újat, és a xell-ből a rawflashal ird be az úi nandodat, majd tedd fel az avatar updatet hogy menjen a kinect és az avatarok. Én azt olvastam hogy elvileg a rawflash remappol is de nem tudom pontosan. Én így updateteltem megy minden a Dance Central 3-is. Részletesebb leírást az oldalon is találhatsz.
 
olivagyok360Dátum: Hétfő, 2012-10-29, 08:16:57 | Üzenet # 94
Főadmin
Csoport: Adminisztrátorok
Üzenetek: 900
Hírnév: 999
Állapot: Offline
spartan

javasolnám,hogy töröld le a teljes FSD-t,és telepítsd újra a gépen....sajnos néha előforul ez...a friss telepítés után,már mennie kell mindennek rendesen.


Minden ami xbox360!
 
olivagyok360Dátum: Hétfő, 2012-10-29, 08:19:43 | Üzenet # 95
Főadmin
Csoport: Adminisztrátorok
Üzenetek: 900
Hírnév: 999
Állapot: Offline
fulii

sajnos vannak ilyen prosztó emberek.....de a lényeg,hogy a frissítéshez fontos infók Nálad vannak,CPU Keyt te is meg tudod nézni,nand mentést te is tudsz csinálni....ahogy anonymous leírta....egy dolog fordulhat elő,hogy a hibás block miatt,csak usb-s nand olvasó/íróval lehet jól bele írni a nandot(tapasztalatból mondom)

Ha esetleg erre sor kerülne,én szívesen megcsinálom Neked,ingyen.(max postát kell fizetned)


Minden ami xbox360!
 
JohnyDátum: Hétfő, 2012-10-29, 10:51:54 | Üzenet # 96
Csoport: Töröltek





Ha törlöm a bootanim.xex-et és tegyük fel valamiért nem jó a fakeanim attól még működni fog rendesen a box? Nem kell usb-s nand olvasó/íróval vissza írni a régi nand-ot?
 
robiDátum: Hétfő, 2012-10-29, 11:06:46 | Üzenet # 97
Közlegény
Csoport: Felhasználók
Üzenetek: 13
Hírnév: 0
Állapot: Offline
Johny:Fog müködni rendesen max nem lessz bootoláskor csak fekete képernyő.
De ha dashlaunch.3.03 van fent akkor tuti müködik a fakeanim.
 
JohnyDátum: Hétfő, 2012-10-29, 11:59:18 | Üzenet # 98
Csoport: Töröltek





Rendben köszi
 
warcaDátum: Hétfő, 2012-10-29, 13:39:04 | Üzenet # 99
Csoport: Töröltek





SOS!

Új RGH használó vagyok, végre sikerült mindent belőnöm, ami kell FSD3 magyar skinekkel, működő kinect, játékok a külső HDD-n stb. ...

És most vesztemre feltettem egy új skint (BEBERT007) és azóta nem indul a FSD3 csak a XELL Reloded-t tudom elindítani mást nem.

Mit lehet ilyenkor csinálni??? cry
 
olivagyok360Dátum: Hétfő, 2012-10-29, 15:17:31 | Üzenet # 100
Főadmin
Csoport: Adminisztrátorok
Üzenetek: 900
Hírnév: 999
Állapot: Offline
Szia Warca,

Nem kell megilyedni...

Külső vinyón volt az FSD,vagy belső vinyón,esetleg belső memórián?


Minden ami xbox360!
 
warcaDátum: Hétfő, 2012-10-29, 15:28:15 | Üzenet # 101
Csoport: Töröltek





Szia

A belső vincsin
 
olivagyok360Dátum: Hétfő, 2012-10-29, 15:46:21 | Üzenet # 102
Főadmin
Csoport: Adminisztrátorok
Üzenetek: 900
Hírnév: 999
Állapot: Offline
Értem.És a power gombra semmi nem indul? Mert a xell,csak eject-re indul....

Elvileg csak a HDD.n kellene rendet rakni... biggrin


Minden ami xbox360!
 
warcaDátum: Hétfő, 2012-10-29, 16:04:05 | Üzenet # 103
Csoport: Töröltek





Eddig is nagyon nehezen indult. Volt, hogy fél óra is eltelt mire bejött a FSD.
Ahol átalakították, azt mondták, ez így természetes és a tápkábelt kell ilyenkor ki-be húzogatni.
De amikor végre betöltődött, minden tökéletesen ment az utolsó skin cseréig.

Most már hiába indítom a power gombbal és hiába "húzogatom" semmi.
De a Xell Reloaded bejön az eject-tel (persze ugyanolyan iszonyú lassan, mint korábban)
 
olivagyok360Dátum: Hétfő, 2012-10-29, 18:18:25 | Üzenet # 104
Főadmin
Csoport: Adminisztrátorok
Üzenetek: 900
Hírnév: 999
Állapot: Offline
Szia,

Milyen gép? Eléggé érdekes hogy ilyen sokáig tart neki a boot....

Ha gondolod,rendbe teszem Neked!

Üdv:

Olivér


Minden ami xbox360!
 
warcaDátum: Hétfő, 2012-10-29, 18:47:45 | Üzenet # 105
Csoport: Töröltek





FALCON-om van.

Valaki azt tanácsolta, hogy bekapcsolás után nyomogassam az RB gombot és bejön az eredeti Dashboard, ahonnét XeX menu-vel tudok matatni a belső vincsiben.
Lehet, hogy ez működne, de a korábban írt lassúság miatt nem tudom, mi is történik (miközben a képernyő fekete)
Beszéltem azzal, aki átalakította, de nem nagyon akart foglalkozni vele.

Jó lenne, ha már végre jó lenne cry
Igen szeretném, ha segítenél!!!!
 
Fórum » Fórumok » Xbox360 » Xbox360 HELP!!! (Segítség elakadtam,nem tudom...)
Keresés:

Copyright olivagyok360 © 2024

Бесплатный конструктор сайтов - uCoz