A Játék erőssé,és kitartóvá tesz!Ne gondolkodj,csak játssz!                                                                                                                                                                                     
        Böngésző:    Verz.:    IP Cím:18.189.2.122                            Kedd, 2024-04-23
Minden ami Xbox/360/ONE/PS3...                
[ Új üzenetek · Tagok · Fórumszabályzat · Keresés · RSS ]
Fórum » Fórumok » Xbox360 » Xbox360 HELP!!! (Segítség elakadtam,nem tudom...)
Xbox360 HELP!!!
olivagyok360Dátum: Vasárnap, 2013-03-17, 13:46:05 | Üzenet # 391
Főadmin
Csoport: Adminisztrátorok
Üzenetek: 900
Hírnév: 999
Állapot: Offline
Mekkora a nand? 16MB-os,vagy 4GB-os? Mert ha 4GB-os,akkor a Simle Nand Flasher kell neked.....

Minden ami xbox360!
 
GyaxyBoyDátum: Hétfő, 2013-03-18, 22:07:02 | Üzenet # 392
Hadnagy
Csoport: Felhasználók
Üzenetek: 66
Hírnév: 0
Állapot: Offline
Idézet (olivagyok360)
Sajna passzolom.....viszont van optional media update RGH-ra is,ami az avit tutira lejátsza..... http://olivagyok360.ucoz.hu/index/optional_media_update_jtag_rgh/0-62

ok, köszi
majd kipróbálom, ha lesz időm.

Még egy kérdés!
Ha nem a CONTENT könyvtárba másoltam aj átékokat, hanem egy külön könyvtárba, akkor a mentett állások is itt vannak, vagy az xbox az állásokat, a content mappába teszi?


Az üzenetet módosította: GyaxyBoy - Hétfő, 2013-03-18, 22:19:33
 
YetehDátum: Kedd, 2013-03-19, 11:40:39 | Üzenet # 393
Őrmester
Csoport: Felhasználók
Üzenetek: 23
Hírnév: 0
Állapot: Offline
Idézet (olivagyok360)
Örülök,hogy végül sikerült.....
A Dash launch is tuti frissülni fog,a default.xex-et cseréld csak ki,és futtasd le...ha nem ír install/update-t,akkor már lehet az van fent.....

Szia! Végre volt egy kis időm foglalkozni a géppel. Bemásoltam a default.xex-et, most már azt írja a verzióra , hogy  3.07. Tehát sikerült. Viszont elő jött egy olyan gondom, ha rámegyek az avatar editorra és indítom kilép és újra betölti az fsdt. Na ez miért lehet? Még egy kérdésem lenne, valaki tudja mi a megoldás arra win8-on hogyan lehet az iso2god-ot futtatni? Kiírja kell neki NET freamwork de a win8 nem engedi telepíteni mert a win8 már tartalmazza alapból.
 
olivagyok360Dátum: Kedd, 2013-03-19, 12:23:39 | Üzenet # 394
Főadmin
Csoport: Adminisztrátorok
Üzenetek: 900
Hírnév: 999
Állapot: Offline
Szia,

ez is dashlaunch beállítási gond lesz...remélem a hivatalos frissítéssel már frissítetted a boxot...tehát van avatar,nem csak sziluett.....

Javasolnám ezt a launch.ini tartalmat használni:

 
 
QuickLaunchButtons]
Default = Hdd:\Programok\Freestyle\default.xex


[Settings]pingpatch = true
contpatch = false
fatalfreeze = true
regionspoof = true
dvdexitdash = true
xblaexitdash = true
noupdater = false
nxemini = true
 


Minden ami xbox360!
 
olivagyok360Dátum: Kedd, 2013-03-19, 12:27:34 | Üzenet # 395
Főadmin
Csoport: Adminisztrátorok
Üzenetek: 900
Hírnév: 999
Állapot: Offline
Idézet (GyaxyBoy)
Idézet (olivagyok360)Sajna passzolom.....viszont van optional media update RGH-ra is,ami az avit tutira lejátsza..... http://olivagyok360.ucoz.hu/index/optional_media_update_jtag_rgh/0-62  ok, köszi  majd kipróbálom, ha lesz időm.  Még egy kérdés!  Ha nem a CONTENT könyvtárba másoltam aj átékokat, hanem egy külön könyvtárba, akkor a mentett állások is itt vannak, vagy az xbox az állásokat, a content mappába teszi?


Szia,
 
A Content mappába,csak a GOD játékokat másold....a mentett állások minden esetben a Profil mappájában tárolódnak.....


Minden ami xbox360!
 
YetehDátum: Kedd, 2013-03-19, 13:14:16 | Üzenet # 396
Őrmester
Csoport: Felhasználók
Üzenetek: 23
Hírnév: 0
Állapot: Offline
Hú Ha!! Átírtam a launch.init amit bemásoltál. Újra indít, ugyan az mint előbb. Ahogy lépek jobbra menüben ügye a kép alatt  mindig írja az aktuális program nevét. Na már most nekem mindegyiknél  az a név van a kép alatt ami a képen van. Kivéve az avatar editornál mert ennél alá fsdt ír. RGH után már a 16203-as dash volt illetve van rajta.
 
olivagyok360Dátum: Kedd, 2013-03-19, 14:51:42 | Üzenet # 397
Főadmin
Csoport: Adminisztrátorok
Üzenetek: 900
Hírnév: 999
Állapot: Offline
A Dashlaunchot is lefuttattad újra? mert csak így lesz aktív az új launch.ini,és persze törölni kell a korábbi launch.ini-t is....

Minden ami xbox360!
 
GyaxyBoyDátum: Kedd, 2013-03-19, 15:54:48 | Üzenet # 398
Hadnagy
Csoport: Felhasználók
Üzenetek: 66
Hírnév: 0
Állapot: Offline
Idézet (olivagyok360)
Idézet (GyaxyBoy)Idézet (olivagyok360)Sajna passzolom.....viszont van optional media update RGH-ra is,ami az avit tutira lejátsza..... http://olivagyok360.ucoz.hu/index/optional_media_update_jtag_rgh/0-62  ok, köszi  majd kipróbálom, ha lesz időm.  Még egy kérdés!  Ha nem a CONTENT könyvtárba másoltam aj átékokat, hanem egy külön könyvtárba, akkor a mentett állások is itt vannak, vagy az xbox az állásokat, a content mappába teszi?

Szia,
 
A Content mappába,csak a GOD játékokat másold....a mentett állások minden esetben a Profil mappájában tárolódnak.....

Értem. És a profilt melyik mappában tárolja? smile mert azt sem tudom. Valamint, ha uppolni szeretném az FSD-t akkor mentsek le mindent és utána essek neki az újra telepítésnek? Vagy mehet egy sima update? (akár online vagy offline)
 
YetehDátum: Kedd, 2013-03-19, 17:14:47 | Üzenet # 399
Őrmester
Csoport: Felhasználók
Üzenetek: 23
Hírnév: 0
Állapot: Offline
Hát nem de akkor megcsinálom gyors!

Hozzáadva (2013-03-19, 17:14:47)
---------------------------------------------
Passzolok. Én indítom a Dashlaunch default.xex-et azt lefagy vagy vissza rak fsd-be vagy bejön és magyar nyelven mutatja a setupot. Nem lehetne valahogy újra tenni az egészet? Na és persza a pontos mikéntje?!

 
olivagyok360Dátum: Kedd, 2013-03-19, 19:14:33 | Üzenet # 400
Főadmin
Csoport: Adminisztrátorok
Üzenetek: 900
Hírnév: 999
Állapot: Offline
Dehogynem,újra lehet tenni.....letörlöd a régit,mindent,aztán xex menü alatt egy penről felteszed az újat.....

Minden ami xbox360!
 
YetehDátum: Péntek, 2013-03-22, 17:35:32 | Üzenet # 401
Őrmester
Csoport: Felhasználók
Üzenetek: 23
Hírnév: 0
Állapot: Offline
Na most ott tartok, hogy letöröltem mindent. Xex alól felmásolom a Dashlaunch3.07 mappát HDD1 gyökerébe, felmásolom az fsd REV 735 mappát a HDD1 gyökerébe. Indítom az install mappában lévő  defaulth.xex. Bejön a dashlaunch beállitások oldala. Semmi install vagy update!!!!! mentem a launch init.  Most már a középső gomb megnyomásánál megjelenik a felsorolásban a Freestayl hom felírat is. DE ha rányomok csak fekete képernyő jön be!!! Most már tényleg nem tudom mi van?! További ötletek, tanácsok?!

Hozzáadva (2013-03-22, 17:35:32)
---------------------------------------------
Sikerült újra rakni a dashlaunchot,+Fsd-t. De az Fsd-n belül a programok között a cover alatti nevek pl:xex1.1 stb azonos a cover kép és alatta név. Egyedűl az avatar editornál a cover kép avatar editor de alaülstta a név fsd. Ha inditani akarom természetesen az fsd-t tőlti be. Csináltam egy új profilt és hiába szerkesztem az avatart mentés után szürke marad. A régebbi profiloknál mindent rendesen mutat. Erre valami megoldás?

 
olivagyok360Dátum: Vasárnap, 2013-03-24, 08:31:20 | Üzenet # 402
Főadmin
Csoport: Adminisztrátorok
Üzenetek: 900
Hírnév: 999
Állapot: Offline
Érdekes dolgok jönnek elő nálad..... wink

Minden ami xbox360!
 
YetehDátum: Vasárnap, 2013-03-24, 21:23:05 | Üzenet # 403
Őrmester
Csoport: Felhasználók
Üzenetek: 23
Hírnév: 0
Állapot: Offline
Elég érdekes az biztos. Lent volt a testvérem és hozta a boxát. Ami feltűnt, hogy neki rendes ms dashbe is megjeleníti a borítókat. Ráadásul kinecttel játszottunk és az én boxom nem igazán akarta rendesen működtetni. hol érzékelt hol nem. Olvasgattam az oldalon és felmerült bennem, hogy nem-e töröltem  le valamilyen mappát amit nem kellett volna. Gondoltam frissítem a dasht (16203) ugyan erre de akárminek nevezem át a mappát pl:$systemupdate....stb simán csak bekapcsol. Illetve ha berakom a pent a pc-be van rajta a mappán kívül egy 0kb fájl, amit nem én raktam rá. Törlöm, átnevezem a mappát berakom semmi, vissza pc és már megint ott van. Dashlaunch-ba engedélyeztem az updatet. Miért nem bootol be róla és kérdez rá a frissítésre??
 
olivagyok360Dátum: Kedd, 2013-03-26, 06:30:42 | Üzenet # 404
Főadmin
Csoport: Adminisztrátorok
Üzenetek: 900
Hírnév: 999
Állapot: Offline
Szia,

Dasht frissíteni RGH-s gépen nem úgy kell mint a sima gépeken,először le kell gyártani a freeboot nandot,azt bele kell írni a nandba,majd utánna lehet csak ráengedni a hivatalos frissítést.....

Jó lenne ha elküldenéd a boxot,hogy rendbe tegyem a dolgokat rajta,mert ott valami nagy káosz lehet.....(vagy vidd el annak aki csinálta az RGH-t....)


Minden ami xbox360!
 
YetehDátum: Kedd, 2013-03-26, 10:59:01 | Üzenet # 405
Őrmester
Csoport: Felhasználók
Üzenetek: 23
Hírnév: 0
Állapot: Offline
Szia! Igen olvastam a frissítés menetét, de mivel a boxon már 16203-as freeboot van gondoltam elég csak újra a hivatalost ráfrissíteni. Ezen is gondolkodtam merre menjek mert sem Pest sem P... nincs közel! Előbb utobb valami lesz. Köszönöm a válaszaid, foglalkozol a bajaimmal! Legalább valahonnan kapok válaszokat.
 
Fórum » Fórumok » Xbox360 » Xbox360 HELP!!! (Segítség elakadtam,nem tudom...)
Keresés:

Copyright olivagyok360 © 2024

Бесплатный конструктор сайтов - uCoz