A Játék erőssé,és kitartóvá tesz!Ne gondolkodj,csak játssz!                                                                                                                                                                                     
        Böngésző:    Verz.:    IP Cím:18.118.12.222                            Szerda, 2024-04-24
Minden ami Xbox/360/ONE/PS3...                
[ Új üzenetek · Tagok · Fórumszabályzat · Keresés · RSS ]
Fórum » Fórumok » Xbox360 » Xbox360 HELP!!! (Segítség elakadtam,nem tudom...)
Xbox360 HELP!!!
olivagyok360Dátum: Kedd, 2013-03-26, 14:48:31 | Üzenet # 406
Főadmin
Csoport: Adminisztrátorok
Üzenetek: 900
Hírnév: 999
Állapot: Offline
Szívesen rendbe rakom,csak küld el....igyekszem segíteni,de sok olyan dolog van,amit látni kell ahhoz,hogy orvosolni tudjam....

Minden ami xbox360!
 
ÖcsiDátum: Szombat, 2013-03-30, 17:10:42 | Üzenet # 407
Közlegény
Csoport: Felhasználók
Üzenetek: 3
Hírnév: 0
Állapot: Offline
Sziasztok.
Kezdő vagyok még az Rgh-s boxomhoz,és segítséget szeretnék kérni.
Frissítettem a Fsd3-at és azóta nem jön be az időjárás.
Utána olvasgattam a dolognak és regisztráltam World weather online oldalon api key-ért,sikerült is a regisztráció de sajna nem találom a kódot!
Ha valaki tudna segíteni és leírná szájba rágósan azt meg köszönném!
 
olivagyok360Dátum: Vasárnap, 2013-03-31, 16:02:54 | Üzenet # 408
Főadmin
Csoport: Adminisztrátorok
Üzenetek: 900
Hírnév: 999
Állapot: Offline
Szia,

xmedia360 oldalán foglalkoznak részletesen a témával,ott meg fogod találni a választ....


Minden ami xbox360!
 
DaraDátum: Csütörtök, 2013-04-04, 20:24:29 | Üzenet # 409
Csoport: Töröltek





Sziasztok!Előre elnézést ha buta a kérdés de analfabéta vagyok xboxhoz nagyon'Nemrég vettem az xboxomat ami a külső merevlemezről inditható hackel van ellátva.Letöltöttem egy játékot amit 2 cd-re szétbontva szedett le.Betöltöttem az egyes cd-t és vannak dolgok amikhez kéri a második cd-t amit nemtudok betölteni mert ügye a lemezolvasoról keresné de hát nem ott van ügye.Tudna valaki helpelni?
 
olivagyok360Dátum: Péntek, 2013-04-05, 08:52:07 | Üzenet # 410
Főadmin
Csoport: Adminisztrátorok
Üzenetek: 900
Hírnév: 999
Állapot: Offline
Szia,
 
Videó tutorok között találsz megoldást...Magyarul!;)


Minden ami xbox360!
 
DaraDátum: Péntek, 2013-04-05, 11:26:20 | Üzenet # 411
Csoport: Töröltek





Szia.Köszönöm a videót és a választ is!Megnéztem és a kicsomagolom a 3 cd-t 1 mappába, mappákra bontva az teljesen érthető!Majd utána elkezdesz beszélgetni valami dash launcherről meg fsd mappa kitömöritésről és ,hogy ez már automatikusan swappolva van vagy micsoda.
Ezután megemlitesz valami multy disket és már váltasz is át az xboxra ahol valami xexből inditod az fsd-t és ott elkezded mutogatni a játékok boritóját.Ez a rész nekem egy az egyben homály.Nem mondod el ,hogy mik ezek,honnan,hova,stb.
Ezekután beállitásokat értem majd inditottad a játékot.Ne érts félre, értékelem a videót meg a ráforditott idődet de ha tutorialt készitesz akkor az kezdőknek szól leginkább.Ami azt jelenti ,hogy a fontos részeket, elkéne magyaráznod.Amiket te a videóban átugrottál egy laza ez integrálva van mondattal
az nekem sehol nincs a külső hdd-n, pedig telepitve van oda is ez a Das mappa.Lehet én vagyok nagyon amatőr de a kibontogatásos rész után addig amig elinditottad a játékot az full homály.
 
olivagyok360Dátum: Péntek, 2013-04-05, 14:51:27 | Üzenet # 412
Főadmin
Csoport: Adminisztrátorok
Üzenetek: 900
Hírnév: 999
Állapot: Offline
A Dashlaunchot elvileg telepítette neked a "kolléga" aki RGH-val látta el a gépedet....(ha a FSD indul alapból,akkor tuti)
 
Nincs más dolgod,csak kicsomagolod a játékot ahogy írtad a 3cd-t egy mappába,majd azt az egy mappát bemásolod a HDD1/Games mappába.(ha nincs FSD alatt tudsz csinálni)Ha nincs belső HDD-d akkor értelem szerűen a külső HDD-re a Game mappába....aztán FSD/Settings alatt a Content settingsen belül a keresési mélységet is be kell állítani,mert alapból csak 2 mappa mélyen nézi meg amit beállítasz....(értelem szerűen,itt olyan mélységet állíts be ami lefedi a játékot...)És elvileg ennyi....játék alatt észre sem lehet venni a váltásokat majd....


Minden ami xbox360!
 
DaraDátum: Szombat, 2013-04-06, 09:37:05 | Üzenet # 413
Csoport: Töröltek





Megneztem ami a külső hdd-re van felrakva ott nekem nincs a pluginok között az a multy disk valami.Sehol nem találom azt a multydisket. :).Ne haragudj az utolsó üzenetemnél mutatott kicsi agresszió miatt de már 3 órát át szarakodtam vele és elemeztem a videót masfél órát és semmire nem jutottam.Megnézem meló után holnap és majd jelentkezem smile Köszönöm Szépen smile
 
olivagyok360Dátum: Vasárnap, 2013-04-07, 06:52:14 | Üzenet # 414
Főadmin
Csoport: Adminisztrátorok
Üzenetek: 900
Hírnév: 999
Állapot: Offline
Remélem sikerül....

Minden ami xbox360!
 
KómbojDátum: Szombat, 2013-04-13, 18:04:08 | Üzenet # 415
Csoport: Töröltek





Sziasztok!
Segítségre volna szükségem.Kezdő Xbox-os vagyok.Nemrég frissíteni akartam a gépet.Bementem a Xell-be,hogy kiolvassam a CPU kulcsot,stb., kikapcsoltam.Újraindítottam, a betöltő képernyő lefagyott, vissza kikapcsoltam és azóta se a Xell, se az FSD nem indul el, de a kijelzője zölden világít.
Mivel kellene próbálkoznom?
Az XBOX Falcon alaplapos, RGH 1-es-nek írta a XeBuild program.
Köszönöm
 
olivagyok360Dátum: Szombat, 2013-04-13, 18:15:25 | Üzenet # 416
Főadmin
Csoport: Adminisztrátorok
Üzenetek: 900
Hírnév: 999
Állapot: Offline
Szia,

Javasolnám,hogy húzd ki a tápegységet,várj kb 10mp-et,dugd vissza,és eject gombal indítsd el a konzolt...majd vár legalább 4 percet....ha elindul,akkor szerencséd van,ha nem akkor ismételd meg,de a bekapcsoló gombot használd,és szintén várj 4percet....ha így sem indul el,akkor ott valami elment...forrasztás.....

Ha még nincs meg a gyári nand+cpu key,akkor szerezd be,mert a javításhoz kellhet/nem árt....


Minden ami xbox360!
 
KómbojDátum: Szombat, 2013-04-13, 22:34:07 | Üzenet # 417
Csoport: Töröltek





Köszönöm a tippeket, le is játszom vele ezeket a köröket smile
A forrasztással kapcsolatosan, le volt adva egy ismerősnek aki, ismeri az elektronikai részét és nagyítóval átvizsgálva sem talált benne hibát... Kitakarította, átvizsgálta, de szerinte semmi hiba.
Minden ilyesmi megvan, azért reménykedtem hátha megoldható "újratelepitéssel" az egész.
Kihagytam még azt, hogy a venti nem pörög fel, de az idáig is mindig csak akkor pörgött fel, ha bejött az xbox logó.

Sajnos, nem használt, a 4 perces inditgatásos módszer


Az üzenetet módosította: Kómboj - Vasárnap, 2013-04-14, 12:47:11
 
olivagyok360Dátum: Vasárnap, 2013-04-14, 18:33:38 | Üzenet # 418
Főadmin
Csoport: Adminisztrátorok
Üzenetek: 900
Hírnév: 999
Állapot: Offline
Akkor ott valami komolyabb gond lesz.... cry

Minden ami xbox360!
 
Edem89Dátum: Vasárnap, 2013-04-14, 21:01:24 | Üzenet # 419
Csoport: Töröltek





sziasztok! Van 1 4gb os rgh-s xbox 360-om, mivel ilyen kicsi a belső hdd ezért csak külső hddről tudom a gameket futtatni. Azt szeretném megkérdezni ,hogy milyen programok kellenek ahhoz, illetve mit kell pontosan csinálni hogy a külső hddről fussanak a god-os játékok. Neten mindenhol csak olyan tutorialt találok ahol a godos jatékokat a belső vinyóra teszik.. :/ előre is köszi
 
olivagyok360Dátum: Hétfő, 2013-04-15, 13:57:35 | Üzenet # 420
Főadmin
Csoport: Adminisztrátorok
Üzenetek: 900
Hírnév: 999
Állapot: Offline
Szia,
 
Jól láttad,csak belsőről lehet GOD játékot futtatni....de ha a külsőd is 2,5"-ös HDD,kapd ki a tokból dugd a slim-be,formázd le,és máris van belső HDD-d,amire mehet GOD-ban a játék......


Minden ami xbox360!
 
Fórum » Fórumok » Xbox360 » Xbox360 HELP!!! (Segítség elakadtam,nem tudom...)
Keresés:

Copyright olivagyok360 © 2024

Бесплатный конструктор сайтов - uCoz